Domů > Veletrh Brief > Stručný úvod

Stručný úvod


Od 19. do 22. dubna 2018 se v Jinjiang, Fujian, "Čínské hlavní město obuvi", znovu objeví 20. Jinjiangová obuv & 3. mezinárodní výstava sportovního průmyslu, Čína ("expozice").


Po 19 letech akumulace a vylepšení expozice představuje celkovou výstavní plochu více než 710 000 m2 a návštěvníky z více než 70 zemí a regionů po celém světě a více než sto domácích měst. Expozice, která se může pochlubit vystavovateli z celého světa, má kompletní řadu exponátů, které se zabývají službami na místě a širokou nabídkou podpůrných aktivit, a tak se nazývá jednou z "deseti nejatraktivnějších výstav v Číně".


V říjnu roku 2017 získal Jinjiang právo hostovat osmnácté gymnázium a stalo se druhým městem Číny, které po Šanghaji hostilo Gymnasiade. Hosting Gymnasiade 2020 bude plně podporovat modernizaci transformace a rozvoj přeskoku sportovního průmyslu Jinjiang; vést 85 milionů studentů středních škol v Číně, aby přispěli do školních sportovních podniků, podpořili popularizaci a rozvoj školních sportů; a přinesou obrovské požadavky trhu a růstové příležitosti pro průmysl. Při příležitosti 20. výročí výstavy se organizační výbor zaměřil na zintenzivnění zaměřování a propojení investičních atrakcí s cílem sblížit více průmyslových řetězových zdrojů špičkových sportů a vynaložil maximální úsilí na vytvoření ideální platformy, jejich schopností, zachytit příležitosti na trhu, posílit spolupráci a usilovat o vzájemný rozvoj.


Lepší nás, lepší budoucnost. 20. Jinjiang Obuv & 3. mezinárodní sportovní průmysl, Čína vám z celého srdce poskytne neuvěřitelně skvělou a dynamickou sportovní show!