Zařízení pro zpracování kůže

19 výstava Expo mezinárodní obuv (sportovní průmysl) Čína (Jinjiang) stroje na zpracování kůže obsahuje lyže, vytlačování stroj, stroj kůže, profil stroje, vyšívací stroj, stroj přepravující, kožené stroj, zmáčknout vodní stroj, rytí stroj.

Podrobnosti o produktu

Xiamen Ťün-li Group Co., Ltd

Hlavní produkty:Statické stříkací zařízení, automatické Malování stříkací stroj a řezací stroj

Přidat.:3/F, Jinyuan budova, č. 57, Jižní Hubin Road, Xiamen

Jsme hi-tech průmyslová společnost se specializuje na počítačových periferií, kancelářská technika, spotřební materiál propagace a vývoje softwaru a zapojených v IT průmyslu, stavebních dekorace, sportovní marketing, sportovní oblečení výroba, import a export obchodu. Po více než deseti letech vývoje a staffand #39; s tvrdé práce, jsme se stali strategickým partnerem pro mnoho známých dodavatelů IT jádro, v provincii Fujian. Naše firmy se zabývali celkové řešení integrace systému sítě a periferie a dodávek, které jsou prodávány po celé zemi velkoobchodní. A naše produkty pronikly do terminálu odvětví, jako jsou střední a velké podniky a veřejné instituce, vládní úřady, školství a získaly dobrou pověst a důvěru. Náš dobrý kredit, vědecké řízení a standardizované sociální systém udržet zaměstnance, aby se pokrok a vývoj v odvětví s firmou. Všichni naši zaměstnanci vysoké účinnosti a pozorné služby získaly jednomyslné chválu a uznání od velkého počtu uživatelů.


Šanghaj oděv (skupina) Machinery Co., Ltd.

Hlavní produkty:zpracování, výroba a prodej zařízení šití pod značkami andquot; KAIGUandquot; a andquot; BESTFRIENDandquot; Automatický dírkovací entlovačku, počítačově kontrolované Bar připínání odstřih, rovný nůž řezací stroj, kapela řezačka, různé fixační Press, topení generátor, vakuum stůl,atd.

Shanghai oděv (skupina) Machinery Co., Ltd. byla založena v srpnu 1995 iniciováno Shanghai vápnění hadřík strojírenského závodu – členem Národního výboru stroje, s.p. druhé třídy a svěřených Shanghai modelu podnikání a je dceřinou společností Shanghai textilní Holdings Ltd. a Shanghai oděv (skupina) Ltd. Vyrobení nástřih pod značkami andquot; KAIGUandquot; a andquot; BESTFRIENDandquot; tak dlouho, až 30 let, které jsou nejen velmi populární v Číně, ale také exportované 20 zámořským zemím a regionům. S duchem andquot; upřímnost, tvrdé práce, odhodlání, innovationandquot; společnost se rozhodla přispět k omlazení o národních oděvním průmyslu.


Dongguan Del Laser Technology Co., Ltd.

Hlavní produkty: Automatický vysokorychlostní srst Laserový řezací stroj

Přidat.:Č. 28, Guanghui Avenue, Wanjiang nové vesnice, Wanjiang District, Dongguan City

Del je hi-tech podnik, specializující se na žádost, návrh, výrobu a servis průmyslové automatizace zařízení a laserových technologií. Máme skupinu Randamp; D personál s vysokým nebo středním tituly specializující se na Randamp; D a výrobu výrobků, jejichž vysoké dovednosti, bohaté zkušenosti a postoj pro dokonalost a kvalitu získaly uznání od průmyslu a našich zákazníků. Automatická linka řezání laserem andamp; Automatický vysokorychlostní srst řezání laserem vyvinutý Del jsou první, kdo v Číně a vyhrajte řadu národních vynález patentů a patentů pro nové struktury, které se vynikajícím způsobem zasloužily podporovat nahrazení ruční práce se stroji, zvýšení automatizace, snižuje pracnost a výrazně snižuje výrobní náklady v obuv, zavazadla, oblečení, reklamní a hračka průmyslu. Jsme také navázali dlouhodobou akademické a technickou spolupráci s Shanghai Jiaotong University, Shanghai Institute optiky a jemné mechaniky (SIOM), CAS a dalších vysokých škol a výzkumných institucí. Kromě kvality produktů Del také poskytuje zákazníkům efektivní a vysoce kvalitní poprodejní služby, dosažení win-win situace mezi Del a našimi zákazníky a stále No.1 značka v oblasti průmyslové automatizace výroby.


Jinjiang Hongxing výrobní Machinery Co., Ltd.

Hlavní produkty:Obuv, oděvy a tisk andamp; Barvící zařízení

Přidat.:Č. 10, Xingye Road, Quetang Společenství, Luoshan nižšího, Quanzhou City, provincie Fujian

Jsme, výrobce pro stroj komplexní boty, který zavádí moderní technologie z Tchaj-wanu a integraci produkce, Randamp; D, prodej a služby pro zařízení na výrobu celé boty. Přikládají velký význam poprodejních služeb, nejvíce originální materiály a nikdy oklamat zákazníky. Naším cílem je být nejvíce konkurenceschopné podnikání v botě strojního průmyslu, dodržovat koncepci andquot; operace je naše značka, prodeje je serviceandquot; a jsou odhodlány růst průmyslu stroj boty. Jsme rozhodnuti stát se lídrem odvětví prostřednictvím našeho úsilí a vytrvalost.

S andquot; lidé orientedandquot; humánní řízení, jsme se přitahují velký počet nadání k nám. Jsme zavedení moderní zařízení a zlepšení našich technologií. Naše nové infračervené zařízení je spolehlivé, kompaktní, bezpečné a šetrné k životnímu prostředí. Jsme se nikdy přestat, studuje pokročilé technologie obuvi na doma i na palubě a zlepšení našeho Randamp; D schopnosti začleněním vlastních výhod a inovací a objevů. Jsme zákazníkům poskytnout profesionální one-stop servis pro celé boty rostliny s andquot; unified, plánování, sjednocené poprodejní a jednotné serviceandquot; umožňuje zákazníkům jednoduchost a rychlost před, během i po prodeji. Těšíme se na spolupráci s staré a nové zákazníky, aby se světlejší budoucnost pro obuv podniky.


Yancheng Yuzheng Precision Machinery Co., Ltd.

Hlavní produkty:Swing, řezací stroje, plochý řezací stroje, čtyřmi sloupci řezací stroje, počítačem řízené automatické krmení řezací stroje, kožené razicí stroje, obuvnické stroje, nastavení stroje

Adresa:Malé a střední podniky obchodní rozvoj Park, Dagang město, Yandu District, Yancheng City, Jiangsu provincie, Čína

Tato společnost se specializuje na výzkum a výroba obuvnických strojů, strojní vybavení kožené a gumové strojů. Produkty jsou rozsáhle uplatňovány v takových oborech jako obuvnický průmysl, výrobky z kůže a kufry, automobilové dekorace, čepice, oděvy, hračky, papírnictví atd. S důrazem na rozvoj vodítko "pro vaši technologii, kvalitu první; poctivý provoz, kvalitní služby", společnost slouží svým zákazníkům vysoce kvalitní služby.


Yongxing šicí stroje Factory, Qing County, provincii Hebei

Přidat.:Linzhuangzi, Pangu město, Qing County, provincii Hebei

Jsme profesionální výrobce těžké průmyslové šicí stroje a jeho částí s bohatými zkušenosti, silné technické síly a jež jsou zadávány jako kvalitní standardní Enterprise Hebei provincie. Máme kompletní zařízení na zpracování, testování procesu a Randamp; D schopnosti a může poskytnout zpracování dodaných výkresů. Kvalita našich výrobků, snaze o dokonalost, poctivost a důvěryhodnost získaly důvěru a uznání v oboru.Dongguan Anže automatizační zařízení Co., Ltd.

Přidat.:Workshop A8, Meishudun Avenue, Xianyong Village, Wanjiang District, Dongguan City, provincie Guangzhou

Naše společnost, Dongguan Anže automatizační zařízení Co., Ltd., která byla založena v roce 2005, je výrobce high-tech stroje s přísné řízení jakosti. Všechny stroje a software navrhuje a vyrábí sami, a držíme několik národních patentů.

Náš stroj, "CNC kůže vysekávací stroj" se používají pro různé otvory pro tašky, obuv, auto soupravy a další výrobky z kůže.

Od založení jsme prosazování obchodního ducha "Kvalita vytváří budoucnost", zaměstnává vynikající automatizace nadání a snaha nabídnout každý zákazník výrobky nejvyšší kvality a dokonalý servis.


Yongxing šicí stroje Factory

Přidat.:Linzhuangzi, Pangu město, Qing County, provincii Hebei

Jsme profesionální výrobce těžké průmyslové šicí stroje a jeho částí s bohatými zkušenosti, silné technické síly a jež jsou zadávány jako kvalitní standardní Enterprise Hebei provincie. Máme kompletní zařízení na zpracování, testování procesu a Randamp; D schopnosti a může poskytnout zpracování dodaných výkresů. Kvalita našich výrobků, snaze o dokonalost, poctivost a důvěryhodnost získaly důvěru a uznání v oboru.


Qixiang Co., Ltd

Hlavní produkty:nůž pro nástřih

Adresa:Č. 32, 7ThWuquanský Road, Wugu District, nová Tchaj-pej

Po třiceti letech značné úsilí jsme se investovalo zakoupit nejmodernější počítačové přesnost řezacího centra a přilákat vynikající mezinárodní talenty s cílem zlepšit a podporovat "Jinlun", světoznámé značky oděvy, tašky, boty, klobouky, automobilové sedačky a pohovky. Jako takové naše "Jinlun" produktové řady mají lepší kvalitu a dále upevnila jeho postavení jako přední mezinárodní značky.


Jinjiang Huajun obuvnické stroje Trading Co., Ltd.

Hlavní produkty:Xiangwang šicí stroj, řezací stroj, řezací stroj A'tong, Jiayu lepidlo rozprašovač, Baoxiong stélka/podešev šicí stroj Houjun

Přidat.:vedle An'sheng budovy, Hengban, Chenquan Road, Chendai Town, Jinjiang City, provincie Fujian (naproti Chenghe boty materiál)

Fujian Huajun obuvnické stroje Trading Co., Ltd. se specializuje na domácích i zahraničních známých boty dělat stroj. Společnost slouží jako výhradní zástupce pro domácí profesionální boty dělat stroj značky, například Xiangwang, A'tong, Houjun, Baoxiong a se těší vysoké popularitě a důvěryhodnost v odpovídajících průmyslu. Lpění na duchu "čestnost, vytrvalost a dedicationandquot; společnost neustále kupředu, realizace rozvoje společnosti a individuální vývoj a prosazování pro vzájemný prospěch.


S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je známý jako jeden z kůže přední a profesionální zpracování zařízení výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit