Profesionální design a výrobu vysoce přesných boty tvářecích strojů

19 th Čína (Jinjiang) mezinárodní obuv (sportovní průmysl) Expo vystavoval celou škálu obuvi plastů stroje, zařízení, vysoce-výkon, technologie a materiály patří do domácí vedoucí pozici. Vítejte v publiku koupit.

Podrobnosti o produktu

Tiangang rafinovaný Machine Science andamp; Technology Co., Ltd.

Hlavní produkty:EVATPUPVCPryžPU vstřikovací stroj

Přidat.:No. 427 Xihu Road, Dali okres, město Tchaj-čung, Tchaj-wan

Společnost byla založena v roce 1982, Tiangang společnost se důsledně drží principu "vypomáhající v úspěch u klientů" v posledních třech desetiletích, společnost byla věnována Randamp; D a výroba vstřikovacích a formovat stroje pro gumové sportovní boty, EVA vstřikovací stroj, gumové stroj a stroj PU. Strojů, vyrobených firmou sklidila úspěch ve více než sedmdesáti zemí v posledních 30 letech, a společnost se těší dobré pověsti v průmyslu pro jeho dosažení pro diverzifikované design, vynikající kvalitu a vynikající služby zákazníkům.


Jinjiang Chendai Xinyuan Lig ht průmysl Trading Co., Ltd.

Hlavní produkty:šicí stroj, obuvnické stroje a počítače auto

Adresa:Xinyuan komerční budova, Pengtouqing Road, Chendai Town, Jinjiang město

Xinyuan šicí stroj a obuvnický stroj Trading Co., Ltd. se zaměřuje na produkci a prodej obuvnické šicí stroje, obuvnické stroje a počítače auta už od svého založení v roce 1991. Naše krédo je "Profesionální kvalita, srdečné služby". Vítáme staré a nové zákazníky, aby nás navštívit.


Fujian Hongchuan stroje

Hlavní produkty:boty stroj

Adresa:vedle Quanzhou vysokorychlostní železniční stanice

Presižních výrobců byl spáchán Hongchuan strojů na výrobu a prodej různých druhů profesionálních obuvnické stroje. Naše výrobky patří výrobní linky, přední horní stroj, zadní horní stroj, řezací stroj a sérii ševcovské zařízení. Poskytujeme také celkový design a plánování služeb pro podniky, obuvnický průmysl. Díky usilovné snaze jsme vyvinuli do obuvnických strojů naší patentované značky. "Hongchuan" řezací stroj je hlavní obuvnický stroj značky rozvíjeli jsme v posledních letech a naše stroje intenzivně přijímají obuvnický průmysl, výrobci pytel a případ a nádobí podniky. Jako výrobce a prodejce můžeme pochlubit týmu vyhrazené, kreativní a kalibru štáby a prodejní elity. Ochraňovat obchodní strategii poctivosti, důvěryhodnost a řádné péče, jsme se podařilo vyvinout "Hongchuan" do vlivné značky na trhu.


Wenzhou Chengben Machinery Co., Ltd

Adresa:Lincai Road, Xianjiang Town, RuiAn City, Zhejiang

Máme robustní technické moc, vynikající zpracování vybavení a metody zavedené detekce. Máme i starší Randamp; D týmu tvořené vysoce zkušené a technicky životaschopné digitální techniky a jiné médium a senior technický personál a tým vedení elit s bohatými marketingové zkušenosti. Stali jsme se rozlehlé moderní technologický systém a moderního systému řízení.

W bude ctít firemní krédo "kvalitní přežití, vývoj softwaru na základě diverzifikace, založené na řízení ziskovosti a založených na technologiích kreativity" a prioritou č. 1 na požadavky zákazníků a trhu. Vzhledem k neustále se měnící potřeby zákazníků ponecháme, inovacemi, zavést systém poprodejních služeb a systém zabezpečování jakosti a přijmout pěkná návrhy vyniknout mezi naše průmyslové vrstevníky. Plně posílíme naši kreativitu, marketingové schopnosti a schopnost navrhování usnadnit náš rozvoj v budoucnosti.


Wenzhou Bangda obuvnické stroje výrobní Co., Ltd

Adresa:Č. 68, Xingping Road, Longwan Hi-tech Rozvojová zóna, Wenzhou, Če-ťiang

Zhejiang Juda Machinery Co., Ltd, tj Wenzhou Bangda obuvnický stroj Manufacturing Co., Ltd, byla založena v roce 1990. Nachází se v Wenzhou, což je město obuvi z Číny a největší výrobní základnou obuvi a obuvnických strojů. Jako profesionální obuvnický stroj Randamp; D, výrobní a obchodní firma, máme vysokou technickou způsobilost, pokročilé Randamp; D a vysoce zkušený tým marketingu a managementu. Jsme jsou vybaveny pokročilým přesností zpracování zařízení, dokonalý zpracování, zavedenou testovací centrum a moderní technologický systém a systém správy.

Naše tržní konkurence strategií je "vyrábět lepší výrobky, poskytovat lepší služby, slavné značky, usilovat o nejlepší a přijímáme technologické inovace" tak, aby poskytovat našim zákazníkům kvalitní a výkonné obuvi zařízení.

Poskytujeme perfektní předprodejní, prodejní a poprodejní služby našim klientům. Vítáme nové i staré přátele doma i v zahraničí nás navštívit pro win-win partnerství!


Jinjiang Taizheng Machinery Co., Ltd.

Hlavní produkty:gumové jediný automatické olej stiskněte, EVA sekundární pěnových plastů stroj a jiné stroje

Adresa:Xiaobulin Společenství, Wuli Industrial Park, Jinjiang město

Založena v roce 1998, Jinjiang Taizheng Machinery Co., Ltd. se nachází v hlavním městě značek – Jinjiang (Wuli Industrial Park), se těší pohodlné přepravy. Je to výrobce obuvnických strojů, které integruje vývoj, výroba a prodej.

Taizheng stroje vytvořila více než deset distribuce a poprodejní služby prodejen v Číně. Její výrobky jsou prodávány po celé Číně a na trh v Indonésie, Barma a jiných zemích a regionech. Mezi hlavní produkty patří: gumová podrážka automatické olej tisku, EVA korálek pěna vstřikolisy, EVA sekundární pěnových plastů stroj a jiné stroje

Taizheng stroje trvá "nejlepší produkty, poskytují vynikající služby a vytvořit image značky dobře známé hry p" jako svou strategii konkurence v moderní době a bere "přežít na kvalitě, sleduje účinnost s množstvím zákazníků nejvyšší a neustálé inovace" jako její základ. V nenasytný podnikatelského ducha vytrvalosti bude využít příležitosti a časů a podělit se s vámi více lesku zítra.


Jinjiang Honglong Machinery Co., Ltd.

Hlavní produkty:gumové Vulkanizační stroje, stroj stélka a EVA pro lisování za studena

Přidat.:Wuli Industrial Park, Jinjiang City, provincie Fujian

Jinjiang Honglong Machinery Co., Ltd se nachází v provincii Fujian Wuli Industrial Park, Jinjiang City. Je to společnost orientovaná na výrobu integrace návrhu, electro strojů a výroby. Jeho vyvinuté obuvnických strojů a ropných lisy mají vysokou kvalitu a mimořádnou hospodárnost, tak jsou vysoce ceněna zákazníky.


Quanzhou Baiyu stroje Technology Co., Ltd.

Hlavní produkty:Celá rostlina obuvnických strojů

Přidat.:Baiyu Industrial Park, Xiahai Road, Yangdai Village, Chendai Town, Jinjiang City, Quanzhou City, provincie Fujian

Jsme, Tchaj-wan financované organizace nabízející podpůrné služby strojírenské výroby a integrace designu, Randamp; D, výroba, prodej, školení a servis. Máme vývoj technologií a spolupráces italskýmBaiyiSpolečnost a vlastní stroje a příslušenství výrobní základnou pro značky andquot; cheng1996fengandquot; a andquot; Baiyi Chengfengandquot;. Obdrželi jsme certifikaci systému řízení jakosti mezinárodní pod ISO9001: 2008, CE certifikace, stejně jako řadu národních čestný dlaždic. Pokud chcete lépe sloužit našim zákazníkům a naše značka větší vliv, se chováme se praktické, inovativní a vynikající, vysoce kvalitní produkty a příspěvkem do společnosti.

S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je známý jako jeden z předních a profesionální profesionální design a výrobu vysoce přesných boty tvářecích strojů výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit