Automatické vysoce přesné botu podrážkou stroj

Boty boty stroj 19 mezinárodní obuv (sportovní průmysl) Expo Čína (Jinjiang) obsahuje gumové Hydraulický lis, EVA vstřikolisy, EVA malé licím stroji, PVC houba stroj, vnitřní mixer, gumové, pryžové míchací stroj.

Podrobnosti o produktu

Jinjiang Huoju hydraulického oleje Machine Co., Ltd. (Quanxing stroj společnost)

Hlavní produkty:gumové jediný stroj, stroj malé pěny EVA, sekundární pěna stroj a stroj velké pěny EVA

Přidat.:Wuli Industrial Park, město Jinjiang

Jinjiang Huoju hydraulického oleje Machine Co., Ltd., v Wuli průmyslová zóna, Jinjiang, se specializuje na výrobu výhradně oleje hydraulické stroje.

Produkty: přes deset kategorií ve čtyřech sériích, včetně gumové jediný stroj, EVA malé pěna vstřikolisy, sekundární pěny stroje a 300-2200T stroj velké pěny EVA, atd...

Prosazovat koncept managementu "vytváření hodnoty s technologiemi a vzkvétající obchod s integritou", společnost neustále vyvíjí výrobky a rozšiřování trhu. Značka "Quanxing" se stal hluboce zakořeněné v srdci zákazníků a Srdečně vítáme lidí ze všech sektorů konzultovat a diskutovat o podnikání.


Quanzhou Sanyi boty Machinery Co., Ltd.

Hlavní produkty:Jediného tiskového stroje, plochý lis a přední/zadní jediného tiskového stroje

Přidat.:Č. 10, Fengying Road, Beifeng průmyslová zóna, Fengze okrese, městě Quanzhou

Jsme obuvnický průmysl zařízení výzkumník a výrobce. Máme skupinu vysoké nebo střední žebříčku technických pracovníků s vysokou schopností, inovativní povědomí a více než 10 let zkušeností v navrhování a vyvíjení různých obuvnických strojů. Uvedli jsme na trh mnoho produktů na trh, například přední horní stroj, zadní horní stroj, plně hydraulické jediného tiskového stroje, přední/zadní jediným stisknutím stroj a rovný lisu. Orientovaný na technologie, zavádíme princip andquot; kvalita první, zákazník firstandquot; a principem andquot; dokonalost, dlouhodobé developmentandquot; snaží se získat uznání zákazníků podle kvality produktů a služeb.

Chcete-li, aby naše výrobky výkonu a kvality v souladu s mezinárodními standardy kvality, hlavní části našich výrobků jsou vyrobeny z vysoce kvalitních importovaných součástí pro lepší kvalitu. Je to naším posláním je vytvářet dokonalé obuvnických strojů, které vyhovují potřebám tuzemských i zahraničních zákazníků.


Wenzhou Kangda obuvnické stroje Factory

Hlavní produkty:obuvnický průmysl a výrobu sáčků zařízení

Adresa:Č. 98, Wenjin Road, Čína boty kapitál, Wenzhou

KANGDA OBCHOD-stroje a ZAŘÍZENÍ byla založena v 1998.Since zakládající den. KANGDA byl vždy poskytovat zákazníkům kvalitní produkty a nejlepší služby v koncepci zaměřené na zákazníky. Moderní technologie jsme importovali z Německa, Itálie a dalších zemí, specializers ve všech typech obuvi značení, pytel značení zařízení. Naše hlavní produkty jsou: skládací stroj, kladivo/bušení stroj stélka-skládací stroj, horké a lepicí stroje, počítačový čtyři drápy Nail připojení automat, automatický oboustranný Eyeleting stroj, zip lepení stroj a další související stroje. Jsme všestranný podnik, který může vyvinout, vyrobit sami a po obchodu a služeb. S pomocí zkušených vysocí inženýrů obchodní oddělení, servisní středisko, dosáhnout andamp; úseku a workshop, se snažíme ke zlepšení produktivity tak, aby uspokojit rostoucí poptávku na trhu.

"Vyhrazené služby zákazníkům" je věčná snaha o KANGDA. Chcete sdílet do rukou nové a staré přátele, aby společně vytvořit zcela nový lepší budoucnost!


Wenzhou Ouhai Panqiao stroje Factory

Adresa:Č. 91, Gaotong Road, Hexi, Panqiao, Ouhai okres, Wenzhou

Wenzhou Ouhai Panqiao stroje Factory se specializuje na výrobu "Lizhou" obuvnických strojů, jsme byli součástí počátku 1990 a naše továrna se nachází uvnitř Wenzhou Panqiao Industrial Park. Máme plný rozsah zařízení, silné technické síly, přísné vnitřní správy a vysokou produktivitu. Vyrábíme diverzifikované obuvnických strojů a bronzový zařízení s plným rozsahem specifikací a odrůd. Poskytujeme služby OEM dle přání zákazníka požadavky.

Ochraňovat obchodní filozofie "vše pro obuvnický průmysl", vyrábíme vysoce kvalitní Liyi obuvnických zařízení pro velké množství obuvnických podnicích. Vyhráli jsme nad důvěru a uznání uživatelů s prvotřídní kvalitu našich výrobků, rozumné ceny, krásné profilu a uspokojivé poprodejních služeb. Naše "Lizhou" produkty se prodávají dobře v celé Číně a exportovat do několika zemí a regionů s vysoké acclaims od našich uživatelů!


Wenzhou Dawu International Trading Co., Ltd.

Hlavní produkt:Ševcovské zařízení

Přidat.:Lekce 3-603, budova A, č. 438 západ Xishan Road, Wenzhou město

Boty, klobouky, oblečení a doplňky, kůže, elektromechanická zařízení, auto díly, plísně, dovozu a vývozu zboží a technologií.


Dongguan Liangqiang Machinery Co., Ltd.

Hlavní produkty:Obuvnické stroje

Adresa:Xinwen průmyslová zóna, Dalingya Village, Daojiao Town, Dongguan City

Od svého založení Dongguan Liangqiang Machinery Co., Ltd. vždy přednost kvalitě a službách a trvali na učení, zlepšení a inovace. Firma vyrábí velké úsilí nejen v kvalitě produktů, ale i při vývoji nových produktů poskytovat vyspělejší a více automatických zařízení pro obuvnický průmysl. Produkty společnosti mají několik patentů, doma i v zahraničí. Má právo s Top 10 boty stroj organizace v letech 2009-2010.


S celou technologií a zkušeností výstava Jinjiang je znám jako jeden z předních a profesionální automatické vysoce přesné podrážek stroje výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit