Sportovní boty stroj

Sportovní boty stroj obsahuje řezací stroj, stroj kukuřice, bývalý pomoc stroj, tlak na konci stroje, stroj srážek, tavná stroj, řezací stroj, rycí stroj, je produkce sportovní obuv musí být strojní zařízení. Jinjiang boty vystavovatelé poskytují širokou škálu sportovní boty stroje.

Podrobnosti o produktu

Shishi Zhengfeng Machinery Co., Ltd.

Hlavní produkty:Automatická eyeleting stroj a dotter

Adresa:No. 796, South Qiyi Road, Chendai Town, Jinjiang City, provincie Fujian

Zhengfeng obuvnických strojů, se nachází v Fangjiao části South Qiyi Road, Chendai Town, poskytuje a vzory různé eyeleting stroje pro zákazníky. Společnost vám bude cítit skutečné pohodlí a rychlost, s dobře zavedené Pre-Sales, v prodejní a poprodejní služby.
Jinjiang Xinli Machinery Co., Ltd.

Hlavní produkty:Automatický řezací stroj, automatické eyeleting stroj pro pantofle, gumové oprava stroje, přeneste tiskový stroj, povrchové liniové sušší

Přidat.:Fangjiao Village, Chendai Town, Jinjiang City, provincie Fujian

Nachází v Jinjiang, město známé jako čínský kapitál obuvi, Xinli stroje factory je profesionální výrobce integrace výroby, návrh, prodej a služby.

Továrna vyrábí automatický řezací stroj, který má výhody vysoce přesné, jednoduché ovládání a cena mnohem nižší, než výrobky druhu. Automatické eyeleting stroj pro střevíček je pohodlné operace a schopné trepky najednou, spíše než konvenční režim jedné díry najednou; a umístění odtoku a hloubka jsou přesnější. Všechny tyto uložit velké množství pracovních sil a jsou zárukou kvality výrobku.


Quanzhou Yutian Science Development Co., Ltd.

Hlavní produkty:FC series obráběcích strojů a Yutian počítačový splétání stroj

Přidat.:F215-217, patro 2, Shangmao Street, Quanzhou výstavní město

Yutian věda je profesionální Hi-tech podnik zapojit se do vývoje, marketingu, školení a servis obuvi a oblečení design software. Yutian boty designérství pomocné a třídění software a plochý Řezací plotr dosáhnout světovou úroveň z hlediska technické úrovni a praktický výkon. Boty vzor návrhu třídění a materiál výpočtu a proces se provádí v jednom kroku, a tím zcela nahrazuje ruční operace.

Hi-tech značka společnost je přední značkou CAD/CAM v obuvnického průmyslu a mohou pomoci realizovat kompletní počítačové automatizace návrhu vzor boty. Yutian počítač gangu nástroj Automatický výpočet materiálu software pro obuvnický průmysl může přesně odhadnout náklady boty, snížit náklady na nákup materiálu a nákladů. Software Smart Yutian technologického návrhu pro obuvnický průmysl poskytuje vědecké a normalizované výrobní proces.

Společnost je držitelem certifikátu obchodním principem "vedoucí vědy a technologie a spoléhat se na poctivé operace" a upřímně očekáváme předem společně všichni přátelé v obuvnického průmyslu vytvořit prosperující budoucnosti.Luxin Shoe Machinery Co., Ltd.

Hlavní produkty:šicí stroje mark, Goodyear obuv zařízení, hrubování, CNC řezací stroje.

Přidat.:Č. 38, západ Caiyun 1st Road, Liaoxia District, městě Houjie, Dongguan City, provincie Guangdong

Strojní čištění Luxin hlavně vyrábí a prodává řady speciálních šicích strojů a šicí mark; Stitch-down boty celé plant zařízení; Goodyear obuv celá rostlina zařízení; Hrubovací, leštění a vertikální frézování série; CNC řezací stroje, děrování, tisk, dotter série, řezačka pásů a lepidlo tmelení série.Wenzhou Kangda obuvnické stroje Factory

Hlavní produkty:obuvnický průmysl a výrobu sáčků zařízení

Adresa:Č. 98, Wenjin Road, Čína boty kapitál, Wenzhou

KANGDA OBCHOD-stroje a ZAŘÍZENÍ byla založena v 1998.Since zakládající den. KANGDA byl vždy poskytovat zákazníkům kvalitní produkty a nejlepší služby v koncepci zaměřené na zákazníky. Moderní technologie jsme importovali z Německa, Itálie a dalších zemí, specializers ve všech typech obuvi značení, pytel značení zařízení. Naše hlavní produkty jsou: skládací stroj, kladivo/bušení stroj stélka-skládací stroj, horké a lepicí stroje, počítačový čtyři drápy Nail připojení automat, automatický oboustranný Eyeleting stroj, zip lepení stroj a další související stroje. Jsme všestranný podnik, který může vyvinout, vyrobit sami a po obchodu a služeb. S pomocí zkušených vysocí inženýrů obchodní oddělení, servisní středisko, dosáhnout andamp; úseku a workshop, se snažíme ke zlepšení produktivity tak, aby uspokojit rostoucí poptávku na trhu.

"Vyhrazené služby zákazníkům" je věčná snaha o KANGDA. Chcete sdílet do rukou nové a staré přátele, aby společně vytvořit zcela nový lepší budoucnost!


S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je známý jako jeden z předních a profesionální sportovní boty stroje výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit