Jinjiang obuv expozice dobrý Online Warm Cotton boty

Italská ruční šití: šňůrka kabel, kompaktní, odolné proti opotřebení, zrušte zarovnání jednotná, kvalitnějšímu smysl.
Protiskluzová otěruvzdorná pryž podešev: podrážkou vyrobena z surového kaučuku, měkké a nositelné a flexibilní, pohodlné vystínují chodidlo přinést vynikající protiskluzové stupeň.

Podrobnosti o produktu

Zlaté jablko (China) Co., Ltd.

Hlavní produkty:Boty

Přidat.:Shuanggou průmyslová zóna, Meiling nižšího, Jinjiang City, provincie Fujian

Jsme zcela cizí financovaný společností usazenou v Shuanggou průmyslová zóna, Meiling nižšího, Jinjiang město v roce 2005 Golden Apple (Hong Kong) Trade Co., Ltd. se základním kapitálem HK 250 milionů dolarů. Určovat #39; s právním zástupcem je Zhuang Chunlong. Jsme výrobní firmu integrace vývoje, produkce, prodej služeb, ochranné známky a značky vlastní a dovozní a vývozní práva. Po deseti letech tvrdé práce jsme se stali standardizované výrobce s kompletní infrastrukturou a vnitřní šetrným. Společnost zabírá zastavěná plocha o více než 10 000 metrů čtverečních a rostlinné oblasti výstavby více než 20 000 metrů čtverečních, s 5 boty, montážní linky, více než 1000 zaměstnanců a více než 150 technické, Randamp; D a řídící personál. Naše produkty ekonomické výhody a technické indikátory jsou na vedoucí úrovni mezi vrstevníky!


Fujian Jinjiang Rongheng boty andamp; Oblečení Co., Ltd.

Hlavní produkty:Sportovní boty a obuv pro volný čas z různých druhů

Přidat.:Filipek společnost (naproti čerpací stanici Hengban), Hengban, Chendai Town, Jinjiang město

Fujian Jinjiang Rongheng boty andamp; Oblečení Co., Ltd. je čínsko zahraniční joint venture v roce 1984. Společnost se nachází v Jinjiang (známé jako čínský kapitál obuvi) a se těší pohodlné přepravy a krásné scény. Společnost integruje vývoj, výroba a prodej.

V současné době má společnost více než 100 vedoucích pracovníků a techniků a více než 1000 zaměstnanců. Má pomocné rostlin včetně boty továrny, jediným továrny, HF továrna, továrna oprava gumy, počítač výšivky factory a továrně. Podlahová plocha více než 10 mu (cca 6,666.7 m2), stavební ploše 35.000 m2 se týká a může se pochlubit dlouhodobého majetku nad 50 milionů RMB. Její roční produkce dosahuje 3,5 milionu párů sportovní boty a obuv pro volný čas.

Společnost se řídí principem "přežití díky kvalitě a rozvoji prostřednictvím úvěru" a těší se na spolupráci s přáteli ze všech oblastí života pro lepší budoucnost!


S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je známý jako jeden z předních a profesionální jinjiang obuv expozice dobré online teplé bavlněné boty výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit