Teplá zimní nepromokavá mužů a žen Snow Pevná obuv

Snow boty, nejstarší vznikl v Austrálii, původně zvané ošklivé boty, australský s dvěma ovčí zabalené do boty nosit na nohy v teple, pak postupně populární v Austrálii, v zimě, zda móda nebo avantgardní, nebo avantgardní MM, nebo je úřednický OL, dát na nohou australský snow boty, početnější hollywoodských hvězd, aby pomohli , svět nastavil off snow boty teplé.

Podrobnosti o produktu

Fujian Fušida Import a Export Co., Ltd

Hlavní produkty:Boty

Přidat.:Č. 210, Wusi Road, město Fuzhou, Fujian provincie

Na místnost 302, Anhuayuan 1#, No. 323, Wusi Road, městě Fuzhou, Fujian provincie, Čína, jsme firma především specializuje na domácí a sportovní potřeby. Přičemž "čestný provoz a zákazník první" jako naše krédo, vybudovali jsme dlouhodobý stabilní vztah s mnoha podniky.
Xiamen Hongjinglong Import a Export Co., Ltd

Hlavní produkty:Boty

Přidat.:18 division, 19/F, Mirek Hotel, No. 9, východ Hubin Road, Siming District, Xiamen City, provincie Fujian

Dovozní a vývozní práva, jsme komplexní obchodní společnost integrace vývoz, domácího obchodu a služeb. Náš personál je zkušený, jednotným a ambiciózní. Převzetím plné výhody Xiamen jako důležitým městem pro globálním #39; s zahraničního obchodu, jsme posílili obchodních kanálů, služeb a konkurenceschopnosti, proto naše podnikání si rychlý a trvalý rozvoj. Díky bohaté zkušenosti v mezinárodním obchodu, profesionální tým a dobrou pověst založili jsme zvuk vztahy se zákazníky z hlavních zemí a oblastí po celém světě. Děláme velké úsilí poskytovat odborné, přizpůsobené a všestranný 24/7 služby našim zákazníkům.

Máme továrnu na oděv a boty kancelář ve městě Quanzhou s intension rozšíření Randamp; D, výrobní a obchodní oblečení a boty. Máme také profesionální QC vzorkování a zboží, sledování a vybereme vhodné dodání režim bezpečné a rychlé dodávky zboží.

Dodržujeme andquot; orientedandquot lidí a upřímnost; filozofie, andquot, průkopnická, pragmatický, Velká a efficientandquot; lihoviny a principem "dodržováním smluv a jeho slovo a trvá na tom, na rovnosti, oboustranného prospěchu a společné developmentandquot;. Děláme velké úsilí rozšířit náš import a exportovat i všestranný mnoha kanály domácího obchodu za účelem realizace globalizace, kolektivizace a industrializace.

Těšíme se na spolupráci s přáteli ze všech oblastí života doma i v zahraničí pro lepší budoucnost!Fujian Xiehong Trading Co., Ltd.

Hlavní produkty:Boty

Přidat.:4/F, Tianyu Building, Jinzhu Road, Quanzhou City, provincie Fujian

Jsme boty dovozní a vývozní podnik specializující se v oblasti obchodu, vývoje a výroby různých bot. Naše výrobky se prodávají hlavně do zemí Evropy, USA a Jižní Ameriky a oblastí.

S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je známý jako jeden z předních a profesionální zimní teplé nepromokavé mužů a žen snow Pevná obuv, výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit