Jinjiang obuv expozice Business kůže muži a ženy ležérní obuv

Boty jsou větve boty, odkazuje na přírodní kůže horní, kůže nebo pryže, plastu, PU pěna, PVC podešví, švy, lepení nebo vstřikovací lištu proces, povrchové měkké a pohodlné vycházkové boty.

Podrobnosti o produktu

Fujian Jinjiang Chuangxin obuv Co., Ltd.

Hlavní produkty:Se specializuje na výrobu turistické boty, sportovní boty a obuv pro volný čas

Přidat.:Chuangxin Industrial Building, Houlin průmyslová zóna, Hankou Village, Chendai Town, Jinjiang

Boty Chuangxin byla původně založena v roce 1994 se základním kapitálem 10 milionů juanů, o rozloze 20 mu a stavební oblasti 35.000 m2. Je vybavena 5 výrobních linek a se může pochlubit 1000 zaměstnanců, včetně přibližně 100 vysoce kvalifikovaných řídících pracovníků.

Především se zabývá v designu a výrobě andquot; SKLong"a OEM service a prodává své výrobky jak v domácím i mezinárodním trhu. Společnost působí v dobré víře s širokou škálou produktů a upřímně vás zve za spolupráci.Quanzhou Hongfeng boty andamp; Oblečení Co., Ltd.

Hlavní produkty:Sportovní obuv

Přidat.:Dingxing průmyslová zóna, Yangdai, Chendai, město Jinjiang

Hongfeng má tři výrobních linek a to se zcela věnuje vyrábějící sportovní obuv, obuv pro volný čas a lezečky podle zahraničního obchodu objednávek.


Fujian Jinjiang Rongheng boty andamp; Oblečení Co., Ltd.

Hlavní produkty:Sportovní boty a obuv pro volný čas z různých druhů

Přidat.:Filipek společnost (naproti čerpací stanici Hengban), Hengban, Chendai Town, Jinjiang město

Fujian Jinjiang Rongheng boty andamp; Oblečení Co., Ltd. je čínsko zahraniční joint venture v roce 1984. Společnost se nachází v Jinjiang (známé jako čínský kapitál obuvi) a se těší pohodlné přepravy a krásné scény. Společnost integruje vývoj, výroba a prodej.

V současné době má společnost více než 100 vedoucích pracovníků a techniků a více než 1000 zaměstnanců. Má pomocné rostlin včetně boty továrny, jediným továrny, HF továrna, továrna oprava gumy, počítač výšivky factory a továrně. Podlahová plocha více než 10 mu (cca 6,666.7 m2), stavební ploše 35.000 m2 se týká a může se pochlubit dlouhodobého majetku nad 50 milionů RMB. Její roční produkce dosahuje 3,5 milionu párů sportovní boty a obuv pro volný čas.

Společnost se řídí principem "přežití díky kvalitě a rozvoji prostřednictvím úvěru" a těší se na spolupráci s přáteli ze všech oblastí života pro lepší budoucnost!


Quanzhou Shengkang obuv Co., Ltd.

Hlavní produkty:Sportovní obuv, obuv pro volný čas, dětské boty, Pánské a Dámské boty

Přidat.:Uvnitř nádherné Park, Quanzhou tchajwanské investiční zóna

Byla založena v červenci roku 2008 a nachází se uvnitř nádherné Park, Quanzhou tchajwanské investiční zóny, první průmyslové dceřiné společnosti skupiny, Quanzhou Shengkang obuv Co., Ltd. primárně vyrábí nejrůznější rekreační a sportovní boty. Společnost realizuje zakázky od prodejců obuvi, zahraničního obchodu a různé velké továrny všech značek i v zahraničí včetně KAPPA, DIAGIODRA a ANTA. Je schopna koordinovat s odběrateli v pořadí operaci včas a účinným způsobem. Jako jeden z hlavních podniků skupiny hraje zásadní podpůrnou úlohu v obchodu se Shengkang.Továrna má úplnou sadu pomocných zařízení a výrobní zařízení pro vysoce frekvence, tisk, šití, hnětení a další výrobní linky. Kromě snížení produkce závislosti, to také zvyšuje produktivitu a zkrácení výrobního cyklu, efektivně zajistit včasné dodání. Jak požaduje rostoucí objem obchodu společnost očekává, že v blízké budoucnosti rozšířit své výrobní linky. To je také v naléhavou potřebu více a různé talentované lidi, aby nezakazoval a hledat společný rozvoj a pokrok.


S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je známý jako jeden z předních a profesionální jinjiang obuv expozice firmy kůže mužů a žen boty výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit