Čítač originální propagaci mužů a ženy módní boty

Módní obuv v posledních letech, obuvnického průmyslu z klasifikace obuvi. Hlavní rysy hlavní struktury kůže, Pánské a Dámské módní boty podílejí dva druhy podle proces klasifikace pro injekce veřejných módní boty, handmade fashion boty; podle suroviny do kožené módní boty kožené módní boty. Aktuální módní boty obchodní příležitosti a trendy na trhu se řídí módní získat lepší rozvoj.

Podrobnosti o produktu

Bitiand #39; s komoditou výroby Co., Ltd.

Svorek:Tenisky, pěnění pantofle, žabky, šaty boty

Adresa:Č. 22, Lý Chiêu Hoàng Street, No. 10ThLane, č. 6ThDistrict, Ho Či Minovo Město, Vietnam

Bitiand #39; s komoditou výroby Co., Ltd. byla založena v roce 1982.

Produkty: Různé boty včetně tenisky, pěnové pantofle, žabky a polobotky.

Existují 7 pobočku společnosti, 80 exkluzivními obchody a 1000 + prodejce koncesí na domácím trhu.

Existují 4 stálé zastoupení, 30 + obecné prodejce koncesí a 300 + exkluzivní obchody v Číně.

Zahraniční zákazníky: Clarks, SNS, Unigle,...


Jinjiang Gangsheng obuv Co., Ltd.

Hlavní produkty:Pantofle, sandály a Fashion obuv

Přidat.:Tangcuo, Chidian, Jinjiang

Jinjiang Gangsheng obuv Co., Ltd. se specializuje na výrobu pohodlných řemesel Dámské pantofle a sandály. Presižních výrobců společnost má neustále nastavit a inovovány příznivé podmínky, stejně jako operační systém, nastavení nového produktu vývoje a zajištění kvality jako svůj cíl. Mající rysy s originální design, inovace a stabilní kvalitu, její produkty vysoce ocenili od mnoha spotřebitelů a zákazníků doma i v zahraničí. Lpění na hlavní služby přežít díky kvalitě a rozvíjet prostřednictvím odrůda, jakož i provozní koncepce hledání vzájemného rozvoje se zákazníky, naše společnost bezvýhradně Vítejte obchodníků doma i v zahraničí upřímné a vzájemné výhodné spolupráce a skvělý úspěch spoluvytváření stejně.


Jinjiang Zhongxin obuv Co., Ltd.

Hlavní produkty:Pracovní obuv, módní obuv, volný čas a sportovní obuv

Přidat.:Shentian průmyslová zóna, Xibian Village, Chendai Town, Jinjiang City, provincie Fujian.

Jinjiang Zhongxin obuv Co., Ltd. je komplexní export orientované výrobní podnik, který integruje Randamp; D, výrobu a servis. Společnost trvá na tom, v pojmu "je profesionální, zodpovědné a poctivý", se pyšní vynikající techniky a vedení s bohaté zkušenosti v oboru a je odhodlána upřímné spolupráci s obchodníky s vědecké řízení, vynikající kvalita, rozumná cena a pozoruhodně novátorského ducha. Naším cílem je "stát se jedním z nejvíce uspokojivé dodavatelů obuvi pro vás".


S celou technologií a zkušeností výstava Jinjiang je znám jako jeden z předních a profesionální čítač originální propagaci mužů a ženy módní boty výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit