Nový Trend Pánské boty deska boty korejský volného času

Boty deska je ploché desky styl boty. Protože je skateboarding lidé často nosí boty, tak také známý jako skateboarding boty. Rada boty s obecnou boty, různá místa je: to je téměř plochá, snadno aby nohy může být zcela plochá na snímku. A existuje funkce šok. A jeho strana posílila části krajky, některé značky bot pro odolné tkaničky.

Podrobnosti o produktu

Xiamen Chengyi obchodní společnost

Hlavní produkty: Sportovní obuv

Přidat.: Č. 57, Jižní Hubin Road, Siming District, Xiamen

Jsme dceřiná společnost Xiamen Chengyi Group Co., Ltd., se specializuje na provoz a servis boty a oblečení, baby průmyslu, jakož i rodina rychloobrátkového ZBOŽÍ. Jsme jsou přemostění kvalitní zboží, trhy a spotřebitele tím, že poskytuje paralelní kanály off-line a on-line.

Xiamen Chengyi obchodní společnost

Hlavní produkty: Sportovní obuv

Přidat.: Č. 57, Jižní Hubin Road, Siming District, Xiamen

Jsme dceřiná společnost Xiamen Chengyi Group Co., Ltd., se specializuje na provoz a servis boty a oblečení, baby průmyslu, jakož i rodina rychloobrátkového ZBOŽÍ. Jsme jsou přemostění kvalitní zboží, trzích a spotřebitelé tím, že poskytuje paralelní kanály off-line a on-line.

andlt; p style = andquot; velikost písma: 10.5pt; line-height: 25px; zarovnání textu: ospravedlnit; obrázek pozadí: počáteční; ba
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit