Kulaté ploché boční s zip krajkové boty

Boty jsou pobočky bot. Životní úrovně obyvatel i nadále zlepšovat, snaha o vyšší úroveň volnočasových aktivit, požadavky oblečení je poměrně vysoká a podporovat vznik neformální obuv. ZIP nebo krajkové boty se staly módní trend, milován mladými lidmi.

Podrobnosti o produktu

Profilový systém Quanzhou Gelan Trading Co., Ltd.

Hlavní produkty:Boty

Přidat.:Hospodářský a technický rozvoj zóny, Quanzhou City, provincie Fujian

Specializujeme se na výrobu a export různé rekreační boty. Výrobky se vyvážejí do Evropy, USA, Mexiko, Jižní Ameriky a jihovýchodní Asie.


Hongyong Industrial Co., Ltd.

Hlavní produkty:Boty

Přidat.:Plochý 1008/F, křídlo Tuck Commerce Centre, No.177-183, křídlo Lok Street, Hong Kong

Specializujeme se na výrobu různé sportovní boty a obuv pro volný čas.


Fujian Mirek Import a Export Co., Ltd., 7 exportní divize

Hlavní produkty:Obuv pro volný čas

Přidat.:Mirek budovy, Hudong Road, Gulou District, městě Fuzhou, Fujian provincie

V červnu, 1986, Mirek Import a Export Co., Ltd je rozsáhlé komplexní státní podnik, právo být jedním z Národní třídy A Export-orientované podniky, Fujian AAA-úvěrů podnikům a Fujian Top 100 podniků zahraničního obchodu. Naše 7 Export divize se specializuje export různé volnočasové boty a sportovní obuv, které jsou příznivě přijímány na trzích Evropy a USA.


Jinjiang Chendai Huafeng boty Co., Ltd.

Hlavní produkty:Děti a #39; s boty, sportovní obuv, boty a další

Adresa:Daxiangdong Road, Chendai Town, Jinjiang City, provincie Fujian

Jinjiang Chendai Huafeng boty Co., Ltd. představila v Tchaj-wanu boty výrobní linky a přísné výrobní postupy z řezání k dokončení. Naše firma je vybavena technické talenty a účinné moderní systém řízení. Naše společnost prodává specializující se na děti a obuv, boty na více než 30 okresů. Při lepení nejprve operace filozofie kvality, wecontinuously rozvíjet mezinárodní trh a vytvářejí módní návrhy a rozumné ceny boty, které získaly uznání od všech našich klientů.


S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je známý jako jeden z předních a profesionální kulaté ploché straně s zip krajkové boty výrobci a dodavateli v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit