Nové neutrální Classic High pomoc modely často vulkanizované boty

Boty vulkanizace vulkanizace boty je gumové, textilie nebo kůže na povrchu pomoc, gumy jako základní materiál, pasta, lisování nebo plastové proces lisování a poté za určité teploty a tlaku vytvrzování, horní, vysokou pevností a vysokou podrážkou elastické a pevně spojit dva, se nazývá vulkanizované boty.

Podrobnosti o produktu

Quanzhou Hechuang obuv Co., Ltd.

Přidat.:Č. 99, nové oblasti Xia vesnice, Neikeng Town, Jinjiang City, Quanzhou City, provincie Fujian

Naše hlavní produkty patří Pánské letní pantofle, pláž papuče, pantofle leisure Pánské, Pánské žabky, Pánské módní pantofle, Pánské pantofle v korejský styl, PU CROCS, pantofle Muji, Huolun protiskluzové pantofle, EVA Pánské pantofle, letní pantofle s třemi pruhy, plastové pantofle, Pánská běžecká obuv, vulkanizované boty Pánské, Pánské Outdoorové boty, malý Bobdog dětské boty, R Pánské boty, Roztomilý nadýchané pantofle, Pánské sportovní obuv a dětská sportovní obuv. Děláme, velkoobchodní a maloobchodní firmy. Vřele vítáme vaše volání nebo navštivte.


Fuxiang Group (Fujian) Co., Ltd.

Hlavní produkty: Vulkanizované boty různých druhů

Přidat.: Č. 728, West Shiting Road, Jiangkou Town, Hanjiang District, Putian City


Založena v roce 1984, Fuxiang Group (Fujian) Co., Ltd. se specializuje na výrobu různých druhů obuvi vulkanizované pryže s roční produkce více než 6 milionů párů a výstupní hodnoty přesahující 200 milionů juanů. Její výrobky jsou velmi žádané po celém světě. Společnost provedla let obchodní transakce s obchodníky, včetně PAYLESS, WAL-MART, BATA a NOV1 a prošly hodnocení pro potvrzení. Tenent společnosti je výrazně uspokojit poptávku zákazníků z hlediska jakosti produktů, ceny a služby.


Wenta (Fujian) Group Co., Ltd

Hlavní produkty:Sportovní obuv, vulkanizované boty, RB, TPR podrážkou PU, MD

Přidat.:Č. 9, Haijing, Haibin průmyslová zóna, Xibin Town, město Jinjiang


Založena v roce 1995, Wenta (Fujian) Group Co., Ltd se nachází v Xibin, Jinjiang, Čína, největší boty výrobní základnu v Číně. Společnost se zabývá v oblasti od vývoje k výrobě řady výrobků sportovní obuvi a vulkanizované boty a integruje formy boty, podrážky a boty materiály. Vybaven 4 Pokročilé importované výrobní linky, společnost se stala vynikající sportovec v tomto průmyslu díky své silné klienty zdroje, marketing, sítě, stejně jako prvotřídní kvalitu služeb.


S celou technologií a zkušeností výstava Jinjiang je znám jako jeden z předních a profesionální nové neutrální klasické modely vysoce pomoc často vulkanizované boty výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit