Sportovní život série mužů a žen běžné sportovní obuvi

Příležitostné komfortu: měkké barvy, bez jediného náznaku překročení design, ale také návrat do naší původní touha.
Navíc Samet teplo: přidat cashmere teplo, stylové a ležérní vysoké pouliční zaměření na texturu a pohodlné volnočasové, jakýkoliv mix je vhodný pro použití v nich.

Podrobnosti o produktu

Quanzhou Fengzehengshun obuv Co., Ltd.

Hlavní produkty:Plážová obuv, pantofle, sandále a obuv pro volný čas

Přidat.:Baogai průmyslová zóna, Donghai, Fengze okrese, městě Quanzhou

Quanzhou Fengzehengshun obuv Co., Ltd. byla založena v roce 1994. Nachází se v Baogai průmyslová zóna, Donghai, Fengze okrese, městě Quanzhou. Je to komplexní a export orientovaný podnik integrující vývoj, konstrukce a výroba beach pantofle a sandály. Společnost se může pochlubit týmu pokročilých řídících pracovníků a dokonalé řízení systému. To produkuje, muži a ženy beach pantofle, sandále a obuv pro volný čas na požadavky klientů. Jeho výrobky mají atraktivní design a vynikající kvalitu a jsou velmi oblíbenou klienty doma i v zahraničí.


Jinjiang Zhongxin obuv Co., Ltd.

Hlavní produkty:Pracovní obuv, módní obuv, volný čas a sportovní obuv

Přidat.:Shentian průmyslová zóna, Xibian Village, Chendai Town, Jinjiang City, provincie Fujian.

Jinjiang Zhongxin obuv Co., Ltd. je komplexní export orientované výrobní podnik, který integruje Randamp; D, výrobu a servis. Společnost trvá na tom, v pojmu "je profesionální, zodpovědné a poctivý", se pyšní vynikající techniky a vedení s bohaté zkušenosti v oboru a je odhodlána upřímné spolupráci s obchodníky s vědecké řízení, vynikající kvalita, rozumná cena a pozoruhodně novátorského ducha. Naším cílem je "stát se jedním z nejvíce uspokojivé dodavatelů obuvi pro vás".


Těsnou obuv Co., Ltd. Jinjiang City, provincie Fujian

Hlavní produkty:Sportovní boty a děti a #39; s boty pro děti všech věkových kategorií

Přidat.:Č. 54, Jižní strana, Qingyangchen Village, Jinjiang City, provincie Fujian

Jsme boty firma s 20 letou historií, integrace služby návrhu, výroby a prodeje. Naše hlavní produkty patří dětské boty, boty pro děti všech věkových kategorií a sportovní obuv, běžecké boty a obuv pro volný čas pro muže a ženy z různých materiálů. Produkty jsou vyváženy do zemí a regionů v Evropě, USA, Japonsko, Střední východ, Jižní Amerika, jihovýchodní Asie, atd.

Pod vedením Xu Liantian, generální ředitel společnosti, přijímáme andquot; lidé orientedandquot; filozofie, cíl "klienty" a získat jednomyslnou uznání od nových i starých zákazníci co se týče kvality, dodávky a služby. Srdečně vítáme, abys nás navštívil.


S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je známý jako jeden z předních a profesionální sportovní život série mužů a žen běžné sportovní obuvi výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit