Nové pevné barva chlapci a dívky pohodlné jediné boty

Vyberte první vrstvu kůže designu, boty linie Seiko tajní agenti, zvýraznění značky kouzlo. Prodyšné boty nosit, Jiaogan dobře, na nohy i další stupně. Klasické kolo složené ergonomie, vpředu mírně se proti kop design, pohodlné nošení není efekt nohy. Módní román suchý zip design, stejně jako andělská křídla, volně nastavit pozici nártu těsnosti a pohodlí při nošení pohodlné, samy děti mohou snadno dokončit opotřebení vypnout.

Podrobnosti o produktu

Quanzhou Esin Imp andamp; EXP Trade Co., Ltd.

Hlavní produkt:Na výrobu dětských bot

Přidat.:5/F, An'sheng budova, Hankou Village, Chendai Town, Jinjiang City, provincie Fujian

Naše společnost je dovozní a vývozní obchodní organizace především specializuje na boty produktů, které jsou široce prodává do zemí a regionů v Evropě, Americe a jihovýchodní Asii, atd... Naše primární známé značky patří "SKECHERS", "OP", "DIADORAandquot; andquot; FILA", andquot; PATRICK"a tak dále. Naše hlavní konkurenční výrobek je dětské boty.


EZ boty

Hlavní produkty:EZ dětské boty

Přidat.:Jingeononam-ro 896-11, beon-gil, Yangji-ri, Onam-eup, Namyangju-si, Gyeonggi-do

EZ boty jsou dobře přijímány i z Koreje. Jsme 100 % místní značka s historií 30 let. Veškeré procesy, od Blank, šití, lisování na podrážkách, doplňují naše vlastní. A každý pár dětských bot jemně provádí zkušený řemeslník s desítkami let zkušeností, poskytuje větší pohodlí pro děti, kteří je nosí. V téže době naše výrobky jsou vyváženy do Číny a Japonska a lze zakoupit přímo na alibaba.com, lottedfs.com a taobao.com. EZ boty jsou zastoupení korejské značky!


Quanzhou Shengkang obuv Co., Ltd.

Hlavní produkty:Sportovní obuv, obuv pro volný čas, dětské boty, Pánské a Dámské boty

Přidat.:Uvnitř nádherné Park, Quanzhou tchajwanské investiční zóna

Byla založena v červenci roku 2008 a nachází se uvnitř nádherné Park, Quanzhou tchajwanské investiční zóny, první průmyslové dceřiné společnosti skupiny, Quanzhou Shengkang obuv Co., Ltd. primárně vyrábí nejrůznější rekreační a sportovní boty. Společnost realizuje zakázky od prodejců obuvi, zahraničního obchodu a různé velké továrny všech značek i v zahraničí včetně KAPPA, DIAGIODRA a ANTA. Je schopna koordinovat s odběrateli v pořadí operaci včas a účinným způsobem. Jako jeden z hlavních podniků skupiny hraje zásadní podpůrnou úlohu v obchodu se Shengkang. Továrna má úplnou sadu pomocných zařízení a výrobní zařízení pro vysoce frekvence, tisk, šití, hnětení a další výrobní linky. Kromě snížení produkce závislosti, to také zvyšuje produktivitu a zkrácení výrobního cyklu, efektivně zajistit včasné dodání. Jak požaduje rostoucí objem obchodu společnost očekává, že v blízké budoucnosti rozšířit své výrobní linky. To je také v naléhavou potřebu více a různé talentované lidi, aby nezakazoval a hledat společný rozvoj a pokrok.


S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je známý jako jeden z předních a professional nové těleso barva chlapci a dívky pohodlné jediné boty výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit