Dobrá kvalita a prodyšné pohodlné Dětské sportovní obuv

Móda, zdraví, sport, "koncept dětské boty, zelené produkty, pohodlné, módní design svíral konzultace, důraz na barvu a populární zápasu. Protisrážkové toe design, účinná ochrana dětské prsty. Ultra vlákno horní, odolné proti stárnutí, měkké a pohodlné. Suchý zip na pohodlí, eliminuje potíže oddělení tkaničky. Gumová podešev, protiskluzová opotřebení.

Podrobnosti o produktu

Jinjiang Hibear boty andamp; Oblečení Co., Ltd.

Svorek:Dětská obuv

Adresa:Jižní Ring Road, Zhanglin Village, Cizao Town, Jinjiang město

Byla založena v roce 1998 a nachází se ve městě Jinjiang, Čína boty, boty Hibear Jinjiang andamp; Oblečení Co., Ltd. je zmodernizovaná společnost integrován s Randamp; D, výrobu a marketing, jeden z dětských bot, které je převážně na produkty pro mladé a středního věku dětí. Pět let vývoje e komerční společnost udělal dobrý úspěch jako Taobao sportovní boty prodejní šampion v roce 2012. V současné době společnost vstoupila, Tmall Taobao, Jingdong, VIPshop platformy a jiné velké. Mezinárodní platformy, ve kterých bylo osídleno patří Amazon, AliExpress, PŘÁNÍ, EBAY, atd., s samostatné značek a prodeje přes B2C nákupních center.


Jinjiang Chendai Huafeng boty Co., Ltd.

Hlavní produkty:Děti a #39; s boty, sportovní obuv, boty a další

Adresa:Daxiangdong Road, Chendai Town, Jinjiang City, provincie Fujian

Jinjiang Chendai Huafeng boty Co., Ltd. představila v Tchaj-wanu boty výrobní linky a přísné výrobní postupy z řezání k dokončení. Naše firma je vybavena technické talenty a účinné moderní systém řízení. Naše společnost prodává specializující se na děti a obuv, boty na více než 30 okresů. Při lepení nejprve operace filozofie kvality, wecontinuously rozvíjet mezinárodní trh a vytvářejí módní návrhy a rozumné ceny boty, které získaly uznání od všech našich klientů.Jinjiang Hukun boty C., S.r.o.

Hlavní produkty:Dětská obuv

Adresa:Xiafu průmyslová zóna, Chidian Town, Jinjiang City, provincie Fujian

Založena v roce 1993 se nachází v Xiafu průmyslová zóna, Chidian Town, městě Jinjiang, Jinjiang Hukun boty C., Ltd. je předním vývozcem v Fujian, specializující se na vývoj a výroba dětské obuvi. Naše společnost je držitelem certifikacePMW-GB AGENTURA LIMITED (výhradní zástupce oddělení ConsumerProducts Warnerand # 39; s Bro v Hong Kongu a Makau) pro výrobu a prodej "Harry Potter". Vytvořili jsme vlastní značky "Dimeng", které bylo prodáno více než 30 měst v Číně.

S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je známý jako jeden z předních a profesionální kvalitní a prodyšný děti pohodlné a #39; s sportovní boty výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit