Jinjiang obuv výstava kreslených roztomilý Multi - styl dětské pantofle

Použití ultra-tkanina, měkké a pohodlné cítit dobrou tuhost, pohodlí vešly nohy aby intimní guardian. Pohodlná s prodyšnou vnitřní měkké, tak, aby vaše dítě nohy udržovat suché a pohodlné, pohodlnější na nošení.

Podrobnosti o produktu

JinJiang Hammond ShoesCo., S.r.o.
MainProducts:Pantofle pantofle, sandály, děti
Přidat.:GuTianIndustrialPark, AnhaiTown, JinjiangCity

Naše společnost produkt a exportovat mnoho druhů pantofle pro muže a ženy, sandály a děti přezůvky. Po několika letech úsilí má vlastní výrobní základnu a také nastavit jednu sadu systému řízení zvýšení kvality. Ve stejnou dobu, má společnost produktový design a vývojový tým, mohou podle požadavků zákazníků a trendy na světě, neustále zrodit nové přes staré, design a vývoj uspokojit poptávku na trhu.

Naše společnost má silné stability v kvalitu a příznivou cenu, naše výrobky se prodávají do Severní Ameriky, Střední východ a jihovýchodní Asii.

Vítejte na tuzemských i zahraničních zákazníků a přátelé s námi spolupracovat!Quanzhou Dexin obuv Co., Ltd.

Hlavní produkty:Pantofle pro muže, ženy a děti, řemeslná pantofle a sandály z EVA série

Přidat.:Neihu průmyslová zóna, Neikeng Town, Jinjiang, Fu-ťien

Quanzhou Dexin obuv Co., Ltd. byla založena v roce 1990. To je export orientované podniky. V současné době je vybaven pokročilým EVA jednorázové vstřikovacího stroje, výrobní linky a profesionální návrháři a výrobních manažerů. Dexin se speciálně věnuje výrobě EVA pantofle pro muže, ženy a děti, řemeslná pantofle a sandály různých typů. S jejich inovativní návrhy, dobrou kvalitu a příznivé ceny jsou schopny splnit požadavky klientů na různých úrovních, a její produkty jsou prodávány v domácích i zahraničních trzích a zvýhodněný Číňané a zahraniční obchodníky a zákazníky. Naší zásadou je zárukou kvality i kvantity, advokát nepoddajnou poctivost a přijmout dlouhodobý výhled. Dexin vítá pravidelné i nové klienty do obchodu s námi!


Jinjiang Liyou obuv Co., Ltd.

Hlavní produkty:Obuv EVA Garden, EVA Pánské pantofle EVA Dámské pantofle a EVA dětské pantofle

Přidat.:Tu'an průmyslová zóna, Neikeng Town, Jinjiang City, provincie Fujian, Čína

Jinjiang Liyou obuv Co., Ltd. byla založena v roce 2001. To je export orientované podniky. V současné době je vybaven moderní EVA jednorázové vstřikovacího stroje, výrobní linky a profesionální návrháři a správci. Liyou se speciálně věnuje produkci EVA zahradní boty, EVA pantofle pro muže, ženy a děti, řemeslná pantofle a sandály různých vzorů. S jejich atraktivní design, dobrou kvalitu a příznivé ceny jsou schopny splnit požadavky klientů na různých úrovních, a její produkty jsou prodávány v domácích i zahraničních trzích a zvýhodněný Číňané a zahraniční obchodníky a zákazníky. Naší zásadou je zárukou kvality i kvantity, advokát nepoddajnou poctivost a přijmout dlouhodobý výhled. Vítáme staré i nové klienty k návštěvě Liyou.


S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je známý jako jeden z předních a profesionální jinjiang obuv expozice kreslený roztomilý multi - styl dětské pantofle výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Hot Tags: Jinjiang obuv výstava kreslených roztomilý multi - styl dětské pantofle, Čína, výrobci, dodavatele, továrna
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit