Jinjiang obuv expozice měkké dno pohodlné dětské boty

Pohodlné a prodyšné uvnitř: boty uvnitř využívání vysoce kvalitní pletivo, vypracovat, pro vaše nohy, jemná mřížka, pohodlné a prodyšné, aby dítě v procesu pohybu mnohem pohodlnější.
Opotřebení Protiskluzová podešev: použití vysoce kvalitní EVA na konci, měkké a pohodlné, lehké, ale ne unavených nohou, oblázkové jako design značně zvyšují opotřebení odolné protiskluzové podrážky, miminko nošení pohodlnější a bezpečné.

Podrobnosti o produktu

Těsnou obuv Co., Ltd. Jinjiang City, provincie Fujian

Hlavní produkty:Sportovní boty a děti a #39; s boty pro děti všech věkových kategorií

Přidat.:Č. 54, Jižní strana, Qingyangchen Village, Jinjiang City, provincie Fujian

Jsme boty firma s 20 letou historií, integrace služby návrhu, výroby a prodeje. Naše hlavní produkty patří dětské boty, boty pro děti všech věkových kategorií a sportovní obuv, běžecké boty a obuv pro volný čas pro muže a ženy z různých materiálů. Produkty jsou vyváženy do zemí a regionů v Evropě, USA, Japonsko, Střední východ, Jižní Amerika, jihovýchodní Asie, atd.

Pod vedením Xu Liantian, generální ředitel společnosti, přijímáme andquot; lidé orientedandquot; filozofie, cíl "klienty" a získat jednomyslnou uznání od nových i starých zákazníci co se týče kvality, dodávky a služby. Srdečně vítáme, abys nás navštívil.Jinjiang Balate obuv Co., Ltd.

Hlavní produkty:Děti a #39; s boty, dětská obuv a děti a #39; s sportovní obuv

Přidat.:7/F, budova Dongsheng, Pengqing Road, Chendai Town, Jinjiang City, provincie Fujian

Tchaj-wan Red Dragonfly dětské boty zahájila svou činnost v roce 1986 a se vyvinul do jednoho z nejvlivnějších domácích podniků. Kombinací přímého a franšízových zastoupení obchodní modely, jsme zřídili obchodní řetězce po celé zemi, poskytuje andquot; zdravý, šťastný a stylishandquot; Boutique boty pro děti 3-16 let, zařadila mezi nejlepší profesionální podniky moderní děti a #39; s boty v Tchaj-wanu a dokonce i pevninské Číny.

Od svého založení má Balate dodržovat provozní filozofie zaměřené na lidi a kvalitu, plížil s mezinárodními trendy a postavil tým efektivní a schopné technickou správu. Marketingové služby sítě, pokrývá většinu oblastí po celé zemi je zjištěna systém komplexní marketingové služby. Můžeme pyšnit nejen kvalitní, ale také moderní technické vybavení a vědecké řízení systému.


Xiamen Chengyi obchodní společnost

Hlavní produkty:Kao plenky, nac nac a Nice Ponpon

Přidat.:Pokoj 18E, č. 57, Jižní Hubin Road, Siming District, Xiamen City, provincie Fujian

Založena v roce 2010, jsme dceřiná společnost Xiamen Chengyi Group Co., Ltd. pracuje jako značka agent pro matku andamp; Baby produkty, stejně jako rodina rychloobrátkového ZBOŽÍ. Jsme jsou přemostění kvalitní zboží a trhy a spotřebitelé tím, že poskytuje paralelní kanály off-line a on-line. Zatím jsme získali obchodní zastoupení více než 10 prémiových značek, kterým pevné základy pro naše značka silnici; a interakce mezi značky také rozšířit naše příležitosti pro nové značky agentura, přitahuje více značek k Chengyi pro společnou prosperitu. Nyní Vítáme distributoři značek Prodáváme po celé zemi, aby se k nám a tak vzájemně komunikovat a navázat oboustranně přínosné partnerství!


S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je známý jako jeden z předních a profesionální jinjiang obuv expozice měkký komfortní baby boty výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit