Letní nové pohodlné příležitostné tradiční sandály

Plážová obuv se skládá z vrchní a jediný ze dvou částí, které jsou připojeny. Horní části z bavlny nebo polyesterové tkaniny vyrobené z bavlny, výhodou je pružnost, není snadno absorbovat vodu, plavání může snížit odolnost proti vodě.

Podrobnosti o produktu

Fujian Zhenlong obuv Co., Ltd.

Hlavní produkty:Venkovní pantofle a žabky

Přidat.:Houshan Village, Neikeng Town, Jinjiang město

Nachází v Jinjiang (známé jako město obuvi v Číně), západní taiwanský průliv hospodářské zóny Fujian provincie, Fujian Zhenlong obuv Co., Ltd. je profesionálně zabývají Randamp; D a výrobu venkovní pantofle a plážové sandály a má prošel pod ISO9001: 2008 mezinárodní Management systém certifikace a získal dvě národních patentů. Jsme zastánci venkovní životní filozofii andquot, být zdravý, volný čas a happyandquot; a jsou plně věnovali sami technicalization produktu, tak módní a kauzální výrobků našim zákazníkům. Vítáme vás na návštěvu!


Quanzhou Fengzehengshun obuv Co., Ltd.

Hlavní produkty:Plážová obuv, pantofle, sandále a obuv pro volný čas

Přidat.:Baogai průmyslová zóna, Donghai, Fengze okrese, městě Quanzhou

Quanzhou Fengzehengshun obuv Co., Ltd. byla založena v roce 1994. Nachází se v Baogai průmyslová zóna, Donghai, Fengze okrese, městě Quanzhou. Je to komplexní a export orientovaný podnik integrující vývoj, konstrukce a výroba beach pantofle a sandály. Společnost se může pochlubit týmu pokročilých řídících pracovníků a dokonalé řízení systému. To produkuje, muži a ženy beach pantofle, sandále a obuv pro volný čas na požadavky klientů. Jeho výrobky mají atraktivní design a vynikající kvalitu a jsou velmi oblíbenou klienty doma i v zahraničí.


Jinjiang Gangsheng obuv Co., Ltd.

Hlavní produkty:Pantofle, sandály a Fashion obuv

Přidat.:Tangcuo, Chidian, Jinjiang

Jinjiang Gangsheng obuv Co., Ltd. se specializuje na výrobu pohodlných řemesel Dámské pantofle a sandály. Presižních výrobců společnost má neustále nastavit a inovovány příznivé podmínky, stejně jako operační systém, nastavení nového produktu vývoje a zajištění kvality jako svůj cíl. Mající rysy s originální design, inovace a stabilní kvalitu, její produkty vysoce ocenili od mnoha spotřebitelů a zákazníků doma i v zahraničí. Lpění na hlavní služby přežít díky kvalitě a rozvíjet prostřednictvím odrůda, jakož i provozní koncepce hledání vzájemného rozvoje se zákazníky, naše společnost bezvýhradně Vítejte obchodníků doma i v zahraničí upřímné a vzájemné výhodné spolupráce a skvělý úspěch spoluvytváření stejně.


Quanzhou Dexin obuv Co., Ltd.

Hlavní produkty:Pantofle pro muže, ženy a děti, řemeslná pantofle a sandály z EVA série

Přidat.:Neihu průmyslová zóna, Neikeng Town, Jinjiang, Fu-ťien

Quanzhou Dexin obuv Co., Ltd. byla založena v roce 1990. To je export orientované podniky. V současné době je vybaven pokročilým EVA jednorázové vstřikovacího stroje, výrobní linky a profesionální návrháři a výrobních manažerů. Dexin se speciálně věnuje výrobě EVA pantofle pro muže, ženy a děti, řemeslná pantofle a sandály různých typů. S jejich inovativní návrhy, dobrou kvalitu a příznivé ceny jsou schopny splnit požadavky klientů na různých úrovních, a její produkty jsou prodávány v domácích i zahraničních trzích a zvýhodněný Číňané a zahraniční obchodníky a zákazníky. Naší zásadou je zárukou kvality i kvantity, advokát nepoddajnou poctivost a přijmout dlouhodobý výhled. Dexin vítá pravidelné i nové klienty do obchodu s námi!

S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je známý jako jeden z předních a profesionální letní nové pohodlné sandály tradiční neformální výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit