Vícebarevné rozmanitost roztomilý mužů a žen Hole boty

Díra díra boty, také známé jako "zahradní boty", jakési sandály. Které se vyznačují širokým trupem boty, existuje mnoho prodyšné vamp jamku.
S cílem zajistit výkon a vzhled obuvi, tolik společností ve výrobním procesu bude přidávat aditiva plastů, barviva, atd., ale to může vést k díry v boty ftaláty, polycyklické aromatické uhlovodíky, olovo, kadmium a další škodlivé materiální obsah je příliš vysoká, čímž ovlivňuje lidské zdraví.

Podrobnosti o produktu

Quanzhou Hechuang obuv Co., Ltd.

Add.: No. 99, nové oblasti Xia vesnice, Neikeng Town, Jinjiang City, Quanzhou City, provincie Fujian

Naše hlavní produkty patří Pánské letní pantofle, pláž papuče, pantofle leisure Pánské, Pánské žabky, Pánské módní pantofle, Pánské pantofle v korejský styl, PU CROCS, pantofle Muji, Huolun protiskluzové pantofle, EVA Pánské pantofle, letní pantofle s třemi pruhy, plastové pantofle, Pánská běžecká obuv, vulkanizované boty Pánské, Pánské Outdoorové boty, malý Bobdog dětské boty, R Pánské boty, Roztomilý nadýchané pantofle, Pánské sportovní obuv a dětská sportovní obuv. Děláme, velkoobchodní a maloobchodní firmy. Vřele vítáme vaše volání nebo navštivte.Quanzhou Dexin obuv Co., Ltd.

Hlavní produkty:Pantofle pro muže, ženy a děti, řemeslná pantofle a sandály z EVA série

Přidat.:Neihu průmyslová zóna, Neikeng Town, Jinjiang, Fu-ťien


Quanzhou Dexin obuv Co., Ltd. byla založena v roce 1990. To je export orientované podniky. V současné době je vybaven pokročilým EVA jednorázové vstřikovacího stroje, výrobní linky a profesionální návrháři a výrobních manažerů. Dexin se speciálně věnuje výrobě EVA pantofle pro muže, ženy a děti, řemeslná pantofle a sandály různých typů. S jejich inovativní návrhy, dobrou kvalitu a příznivé ceny jsou schopny splnit požadavky klientů na různých úrovních, a její produkty jsou prodávány v domácích i zahraničních trzích a zvýhodněný Číňané a zahraniční obchodníky a zákazníky. Naší zásadou je zárukou kvality i kvantity, advokát nepoddajnou poctivost a přijmout dlouhodobý výhled. Dexin vítá pravidelné i nové klienty do obchodu s námi!


Jinjiang Kukujia obuv Co., Ltd.

Hlavní produkt:EVA vstřikování pantofle, sandály, boty Garden a ručně vyrobené pantofle

Přidat.:Huangtang průmyslová zóna, Neikeng Town, Jinjiang město

Jinjiang Kukujia obuv Co., Ltd je společnost integrace výroby a prodeje. Její hlavní produkty patří EVA Injection Moulding pantofle, sandály, zahradní boty a ručně vyrobené pantofle. Nachází se v Jinjiang (světoznámý čínský kapitál z obuvi), se rozkládá na ploše 15 000 m2 a 200 zaměstnanců. Kukujia poskytuje zaměstnancům pohodlné pracovní prostředí usnadnit ložnic, jídelen a místa zábavy. Vedeni pojem "všechny účasti, posílení řízení, hledání dokonalosti a zlepšení kvality", všichni lidé v Kukujia společně pracují na dosažení vyšší cíle.

S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je znám jako jeden z předních a profesionální multi-barevné škály roztomilý mužů a žen hole boty výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit