High-end otěruvzdorná jednorázové pantofle

Jednorázové pantofle v produkci, je to mnohem pohodlnější. Protože velikost řadu jednorázové pantofle jsou jisté, snazší výroba. A na rozdíl od těch, kteří mohou být recyklovaná bavlna pantofle na pantofle vyšší požadavky tkanin, jednorázové pantofle na požadavcích tkaniny jsou velmi nízké. Výrobci nejsou za produkci příliš mnoho faktorů, jen vhodnou velikost, je možné rychle vytvořit spoustu jednorázové pantofle. Jednorázové pantofle mají dobré nepromokavé a odolnosti proti uklouznutí a ventilace.

Podrobnosti o produktu

Jinjiang Gangsheng obuv Co., Ltd.

Hlavní produkty:Pantofle, sandály a Fashion obuv

Přidat.:Tangcuo, Chidian, Jinjiang

Jinjiang Gangsheng obuv Co., Ltd. se specializuje na výrobu pohodlných řemesel Dámské pantofle a sandály. Presižních výrobců společnost má neustále nastavit a inovovány příznivé podmínky, stejně jako operační systém, nastavení nového produktu vývoje a zajištění kvality jako svůj cíl. Mající rysy s originální design, inovace a stabilní kvalitu, její produkty vysoce ocenili od mnoha spotřebitelů a zákazníků doma i v zahraničí. Lpění na hlavní služby přežít díky kvalitě a rozvíjet prostřednictvím odrůda, jakož i provozní koncepce hledání vzájemného rozvoje se zákazníky, naše společnost bezvýhradně Vítejte obchodníků doma i v zahraničí upřímné a vzájemné výhodné spolupráce a skvělý úspěch spoluvytváření stejně.Mingtai obuv Co., Ltd. (Neikeng, Jinjiang, Fujian)

Hlavní produkty:pantofle, krokodýly, plážová obuv

Přidat.:Neihu průmyslová zóna, Neikeng Town, Jinjiang

Mingtai obuv Co., Ltd. (Neikeng, Jinjiang, Fujian) se zabývá především EVA materiál krokodýly a pantofle. Její výrobky najít dobrý prodej v mnoha zemích na světě, si kvalitu zvuku a důvěryhodnost a přijímat chválu od známých značek mnoha zemí!


Jinjiang Xiangtai obuv Co., Ltd.

Hlavní produkty:Pantofle a obuv zahrada

Přidat.:Gushan průmyslová zóna, Neikeng Town, Jinjiang město

Jinjiang Xiangtai obuv Co., Ltd. je výrobní podnik se specializuje na výrobu EVA, PVC vysoce elastických foukání pantofle, zahradní boty, obuv pro volný čas Módní TPU. Její roční produkce přesahuje 10 milionů párů. Vybaven moderní výrobní zařízení, společnost se může pochlubit profesionální operativní manažerský tým a talent pro produkt Randamp; D. Neochvějně trváme ve vedení značky samoobslužné vytváření, neustálé inovace, kvality první a zákazníky jsou především tak, aby masová výroba a standardní Správa. Andquot; Yituandquot; a andquot; Lanlingtunandquot; produkty značky podřízené společnosti jsou dobře přijímána četnými spotřebitelé doma i v zahraničí. Upřímně zveme společně s námi, vynakládat domácím i mezinárodním trhu a hledat vzájemné rozvoj obchodníků doma i v zahraničí.


Baihao boty Co., Ltd.

Hlavní produkty:XC EVA bi-color chromatografické, Novinky 2015, chromatografické pantofle, gumové patch pro ochranné pryskyřice, Přezůvky, oblečení, boty materiály, tisk, HF

Přidat.:Ganshi Village, Neikeng Town, Jinjiang město, Quanzhou City, provincie Fujian

Jsme výrobce obuvi s prvotřídní výrobní zařízení a technologie, řádného řízení systému, rozsáhlé prodejní kanály a dobré po-prodejní servis. Kladeny vysoké nároky na výrobní, prodejní důvěryhodnost a ohleduplní služeb jsme dobré firemní image i a položil pevné základy na trhu. Společnost sídlí v Ganshi vesnici, město Neikeng, město Jinjiang (poblíž Jinjiang Bullet Train Station) a bude vaším ideálním partnerem. Naše hlavní produkty patří muffin pantofle, obuv swing, opička dětské pantofle, bi-color EVA chromatografické menand #39; s žabky; EVA jednorázové pěnové lisování pantofle, ránu hnětení a podobně, které jsou prodávány v domácích i mezinárodních trzích. Elegantní, pohodlné, trvanlivé a cenově dostupné, získat naše výrobky vysoké renomé po celém světě. S obchodní filozofie "Prioritě odběratele, Forge dopředu" a zásadu "Klient na prvním místě", poskytujeme našim klientům kvalitní služby. Vítejte v nás navštívit!

S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je známý jako jeden z předních a profesionální high-end otěruvzdorná jednorázové pantofle výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

You Might Also Like