Letní nové náměstí hlavy černé malované muži ucpává kulaté hlavy dřevěné pantofle

Tkaničky dovážené látky, přírodní rostlinné barviva environmentálních technologií, živější barvy přírodních, přírodní protokoly a perfektní. Boty deska s prohnutým designem další montáž nohy, přinese pohodlnější boty. Podešev s vysokou hustotou pruhy EVA protiskluzovou podrážkou, ztlumení hluku vyrovnávací kroky.

Podrobnosti o produktu

Fujian Zhenlong obuv Co., Ltd.

Hlavní produkty:Venkovní pantofle a žabky

Přidat.:Houshan Village, Neikeng Town, Jinjiang město

Nachází v Jinjiang (známé jako město obuvi v Číně), západní taiwanský průliv hospodářské zóny Fujian provincie, Fujian Zhenlong obuv Co., Ltd. je profesionálně zabývají Randamp; D a výrobu venkovní pantofle a plážové sandály a má prošel pod ISO9001: 2008 mezinárodní Management systém certifikace a získal dvě národních patentů. Jsme zastánci venkovní životní filozofii andquot, být zdravý, volný čas a happyandquot; a jsou plně věnovali sami technicalization produktu, tak módní a kauzální výrobků našim zákazníkům. Vítáme vás na návštěvu!


Fujian Jinhongchang obuv Co., Ltd.

Hlavní produkty:EVA pantofle, zahrada boty, plážové sandály, déšť boty, EVA mobilní telefon kapsy, atd.

Přidat.:Neihu průmyslová zóna, Neikeng Town, Jinjiang City, provincie Fujian

Fujian Jinhongchang sportovní zboží Co., Ltd se nachází v městě Jinjiang (známý jako čínský kapitál obuvi) provincie Fujian. Je prospěšná při výrobě EVA pantofle, zahradní boty, pantofle plážová, déšť boty a EVA mobilní telefon kapsy. Jinhongchang stará obchodní upřímnost a dodržuje pravidla smluv a jeho slovo a byl příznivě přijat klienty doma i v zahraničí s kvalitou zvuku svých produktů a vynikající služby. Výrobky jsou prodávány v Evropské unii, Severní Amerika, Jižní Amerika, na Středním východě, Africe, jihovýchodní Asii a dalších regionů. Chtěli bychom vést obchodní jednání s přáteli a obchodníků doma i v zahraničí a společně usilovat o vzájemné rozvoj.


Quanzhou Dexin obuv Co., Ltd.

Hlavní produkty:Pantofle pro muže, ženy a děti, řemeslná pantofle a sandály z EVA série

Přidat.:Neihu průmyslová zóna, Neikeng Town, Jinjiang, Fu-ťien

Quanzhou Dexin obuv Co., Ltd. byla založena v roce 1990. To je export orientované podniky. V současné době je vybaven pokročilým EVA jednorázové vstřikovacího stroje, výrobní linky a profesionální návrháři a výrobních manažerů. Dexin se speciálně věnuje výrobě EVA pantofle pro muže, ženy a děti, řemeslná pantofle a sandály různých typů. S jejich inovativní návrhy, dobrou kvalitu a příznivé ceny jsou schopny splnit požadavky klientů na různých úrovních, a její produkty jsou prodávány v domácích i zahraničních trzích a zvýhodněný Číňané a zahraniční obchodníky a zákazníky. Naší zásadou je zárukou kvality i kvantity, advokát nepoddajnou poctivost a přijmout dlouhodobý výhled. Dexin vítá pravidelné i nové klienty do obchodu s námi!Jinjiang Xiangtai obuv Co., Ltd.

Hlavní produkty:Pantofle a obuv zahrada

Přidat.:Gushan průmyslová zóna, Neikeng Town, Jinjiang město

Jinjiang Xiangtai obuv Co., Ltd. je výrobní podnik se specializuje na výrobu EVA, PVC vysoce elastických foukání pantofle, zahradní boty, obuv pro volný čas Módní TPU. Její roční produkce přesahuje 10 milionů párů. Vybaven moderní výrobní zařízení, společnost se může pochlubit profesionální operativní manažerský tým a talent pro produkt Randamp; D. Neochvějně trváme ve vedení značky samoobslužné vytváření, neustálé inovace a kvality první zákazníky jsou především tak

Hot Tags: letní nové čtyřhran černé malované muži dřeváky kolem hlavy dřevěné pantofle, Čína, výrobci, dodavatele, továrna
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit