Silné a trvanlivé muži a ženy děti kožené pantofle

Ruční šití: méně plastové ochrany životního prostředí. Použití proti stárnutí antikorozní linie vosku, barvené, stejnou barvu a kožené materiály, bezešvé, krásné. Jednoduché zpracování, lhostejný život přinést kvalitní poslech.
Intimní design: podešví potištěna LOGEM a boty velikost, zvýrazněte high-end. Pantofle uvnitř luxusní komfort teplé, měkké, lehké nohy pocit, pěti hvězdičkový komfort.

Podrobnosti o produktu

Jinjiang Jinbo boty Co., Ltd.

Hlavní produkty:Pantofle

Přidat.:Shangfang průmyslová zóna, Neikeng Town, Jinjiang město

Jinjiang Jinbo boty Co., Ltd. byla založena v roce 1995. Byl akreditován s ISO9001-2000 mezinárodní systém kvality a systém environmentálního managementu ISO 14001 v roce 2002. Jinbo vybudovala standardní rostliny o rozloze 32 000 m2, je vybaven 5 pokročilé toku výrobních linek a zaměstnává více než 300 vysoce kvalifikovaných pracovníků. Jinbo se specializuje na výrobu různých produktových řad, jako PVC injekce pantofle, pantofle EVA injekce, injekce oblečení boty a ručně dělané boty. Provozní koncept zlepšování produkce prostřednictvím kvality a podpory rozvoje inovací Jinbo prodává své výrobky na různé části světa, včetně Evropy, jihovýchodní Asie, Jižní Amerika, Severní Amerika a Afrika. Její produkty mají vysokou reputaci po celém světě.


Hong Kong Relanceshoes Trading Co., Ltd.

Přidat.:6/F v ICBC, naproti Baolong Garden, střední Quanand #39; Road, Jinjiang City, provincie Fujian

Založena v roce 2007, jsme akciový podnik integrující průmyslu a obchodu ČR. Zabýváme se především vývozu obuvnických výrobků, včetně sportovní obuv, obuv pro volný čas, Outdoorové boty, skateboarding boty, děti a #39; s boty a pantofle, které se vyvážejí do Evropy, Kanady, Jižní Ameriky, Středního východu, Indie a jinými zeměmi a regiony. Nyní spolupracujeme s Fila, Centro., hlavy, OP, Hummel a dalších mezinárodních společností a značek. Jsme dodavatelé si Fila v osmi zemích a jsou nábor autorizovaných distributorů v nových zemích a regionech. Chcete-li přežít a vynikají v tvrdé konkurenci, trváme ve vysoké kvalitě a přijatelné ceny. Abychom zajistili kvalitu produktů, máme odborníky ovládat plánu výroby a dozor a kontrolu jakosti produktů; Kromě toho jsme nikdy zastavit vývoj vzorků nových modelů a nalezení nových zákazníků, které se již stala kompletní operační systém.


Baihao boty Co., Ltd.

Hlavní produkty:XC EVA bi-color chromatografické, Novinky 2015, chromatografické pantofle, gumové patch pro ochranné pryskyřice, Přezůvky, oblečení, boty materiály, tisk, HF

Přidat.:Ganshi Village, Neikeng Town, Jinjiang město, Quanzhou City, provincie Fujian PSČ: 362200

Jsme výrobce obuvi s prvotřídní výrobní zařízení a technologie, řádného řízení systému, rozsáhlé prodejní kanály a dobré po-prodejní servis. Kladeny vysoké nároky na výrobní, prodejní důvěryhodnost a ohleduplní služeb jsme dobré firemní image i a položil pevné základy na trhu. Společnost sídlí v Ganshi vesnici, město Neikeng, město Jinjiang (poblíž Jinjiang Bullet Train Station) a bude vaším ideálním partnerem. Naše hlavní produkty patří muffin pantofle, obuv swing, opička dětské pantofle, bi-color EVA chromatografické menand #39; s žabky; EVA jednorázové pěnové lisování pantofle, ránu hnětení a podobně, které jsou prodávány v domácích i mezinárodních trzích. Elegantní, pohodlné, trvanlivé a cenově dostupné, získat naše výrobky vysoké renomé po celém světě. S obchodní filozofie "Prioritě odběratele, Forge dopředu" a zásadu "Klient na prvním místě", poskytujeme našim klientům kvalitní služby. Vítejte v nás navštívit!


Jinjiang Xiangfeng (Jiangfeng) boty Co., Ltd.

Přidat.:Tuand #39; průmyslová zóna, Neikeng Town, Jinjiang City, provincie Fujian

Založena v roce 2010 a nachází se v Tuand #39; průmyslová zóna, Neikeng Town, Jinjiang City – čínské hlavní město obuvi, jsme modernizovaný podnik integrující design, Randamp; D, výroba a prodej EVA řemesel bačkory a pantofle EVA. Výrobky se vyvážejí do Evropy, USA, Blízký východ a jihovýchodní Asii, atd. Sledujeme ducha "důvěryhodnost a inovace" a princip "být progresivní a průkopnické, kvalita první, zákazník hlavní", přinášející rozsáhlé výroby a standardizované řízení.


S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je známý jako jeden z předních a profesionální pevné a trvanlivé mužů a žen, dětí a #39; s kožené pantofle výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit