Muži a ženy, teplé pohodlné plyšové pantofle

Boty opakovaně modifikované, upravte tělesné pohodlí.
Husté imitace malé králík vlasy, teplé zimní chlad.
Prodloužený imitace velký králík vlasy, Meng Meng rozkošný.
Vlnité šlachy podešev, dobré pružnosti je non skluzu.

Podrobnosti o produktu

Jinjiang Xiangtai obuv Co., Ltd.

Hlavní produkty:Pantofle a obuv zahrada

Přidat.:Gushan průmyslová zóna, Neikeng Town, Jinjiang město

Jinjiang Xiangtai obuv Co., Ltd. je výrobní podnik se specializuje na výrobu EVA, PVC vysoce elastických foukání pantofle, zahradní boty, obuv pro volný čas Módní TPU. Její roční produkce přesahuje 10 milionů párů. Vybaven moderní výrobní zařízení, společnost se může pochlubit profesionální operativní manažerský tým a talent pro produkt Randamp; D. Neochvějně trváme ve vedení značky samoobslužné vytváření, neustálé inovace, kvality první a zákazníky jsou především tak, aby masová výroba a standardní Správa. Andquot; Yituandquot; a andquot; Lanlingtunandquot; produkty značky podřízené společnosti jsou dobře přijímána četnými spotřebitelé doma i v zahraničí. Upřímně zveme společně s námi, vynakládat domácím i mezinárodním trhu a hledat vzájemné rozvoj obchodníků doma i v zahraničí.


Hong Kong Relanceshoes Trading Co., Ltd.

Přidat.:6/F v ICBC, naproti Baolong Garden, střední Quanand #39; Road, Jinjiang City, provincie Fujian

Založena v roce 2007, jsme akciový podnik integrující průmyslu a obchodu ČR. Zabýváme se především vývozu obuvnických výrobků, včetně sportovní obuv, obuv pro volný čas, Outdoorové boty, skateboarding boty, děti a #39; s boty a pantofle, které se vyvážejí do Evropy, Kanady, Jižní Ameriky, Středního východu, Indie a jinými zeměmi a regiony. Nyní spolupracujeme s Fila, Centro., hlavy, OP, Hummel a dalších mezinárodních společností a značek. Jsme dodavatelé si Fila v osmi zemích a jsou nábor autorizovaných distributorů v nových zemích a regionech. Chcete-li přežít a vynikají v tvrdé konkurenci, trváme ve vysoké kvalitě a přijatelné ceny. Abychom zajistili kvalitu produktů, máme odborníky ovládat plánu výroby a dozor a kontrolu jakosti produktů; Kromě toho jsme nikdy zastavit vývoj vzorků nových modelů a nalezení nových zákazníků, které se již stala kompletní operační systém.


Fujian Zhenlong obuv Co., Ltd.

Hlavní produkty:Venkovní pantofle a žabky

Přidáte.: Město Houshan Village, Neikeng Town, Jinjiang

Nachází v Jinjiang (známé jako město obuvi v Číně), západní taiwanský průliv hospodářské zóny Fujian provincie, Fujian Zhenlong obuv Co., Ltd. je profesionálně zabývají Randamp; D a výrobu venkovní pantofle a plážové sandály a má prošel pod ISO9001: 2008 mezinárodní Management systém certifikace a získal dvě národních patentů. Jsme zastánci venkovní životní filozofii andquot, být zdravý, volný čas a happyandquot; a jsou plně věnovali sami technicalization produktu, tak módní a kauzální výrobků našim zákazníkům. Vítáme vás na návštěvu!


S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je známý jako jeden z předních a profesionální mužů a žen teplé pohodlné plyšové pantofle výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit