Letní pár domácí pantofle protiskluzová plastová podlážka

Výběr vysoce kvalitních EVA surovin, žádné vůně, zdraví, ochrany životního prostředí, pružnost a dobrou pružnost. Horní průhledné PVC, světle pletivem, měkký materiál dělá ne stop opotřebení. Boty zesílení konstrukce, pružnější, lehký tichý.

Podrobnosti o produktu

Bitiand #39; s komoditou výroby Co., Ltd.

Svorek:Tenisky, pěnění pantofle, žabky, šaty boty

Adresa:Č. 22, Lý Chiêu Hoàng Street, No. 10ThLane, č. 6ThDistrict, Ho Či Minovo Město, Vietnam

Bitiand #39; s komoditou výroby Co., Ltd. byla založena v roce 1982.

Produkty: Různé boty včetně tenisky, pěnové pantofle, žabky a polobotky.

Existují 7 pobočku společnosti, 80 exkluzivními obchody a 1000 + prodejce koncesí na domácím trhu.

Existují 4 stálé zastoupení, 30 + obecné prodejce koncesí a 300 + exkluzivní obchody v Číně.

Zahraniční zákazníky: Clarks, SNS, Unigle,...Quanzhou Fengzehengshun obuv Co., Ltd.

Hlavní produkty:Plážová obuv, pantofle, sandále a obuv pro volný čas

Přidat.:Baogai průmyslová zóna, Donghai, Fengze okrese, městě Quanzhou

Quanzhou Fengzehengshun obuv Co., Ltd. byla založena v roce 1994. Nachází se v Baogai průmyslová zóna, Donghai, Fengze okrese, městě Quanzhou. Je to komplexní a export orientovaný podnik integrující vývoj, konstrukce a výroba beach pantofle a sandály. Společnost se může pochlubit týmu pokročilých řídících pracovníků a dokonalé řízení systému. To produkuje, muži a ženy beach pantofle, sandále a obuv pro volný čas na požadavky klientů. Jeho výrobky mají atraktivní design a vynikající kvalitu a jsou velmi oblíbenou klienty doma i v zahraničí.


Jinjiang Xiangtai obuv Co., Ltd.

Hlavní produkty:Pantofle a obuv zahrada

Přidat.:Gushan průmyslová zóna, Neikeng Town, Jinjiang město

Jinjiang Xiangtai obuv Co., Ltd. je výrobní podnik se specializuje na výrobu EVA, PVC vysoce elastických foukání pantofle, zahradní boty, obuv pro volný čas Módní TPU. Její roční produkce přesahuje 10 milionů párů. Vybaven moderní výrobní zařízení, společnost se může pochlubit profesionální operativní manažerský tým a talent pro produkt Randamp; D. Neochvějně trváme ve vedení značky samoobslužné vytváření, neustálé inovace, kvality první a zákazníky jsou především tak, aby masová výroba a standardní Správa. Andquot; Yituandquot; a andquot; Lanlingtunandquot; produkty značky podřízené společnosti jsou dobře přijímána četnými spotřebitelé doma i v zahraničí. Upřímně zveme společně s námi, vynakládat domácím i mezinárodním trhu a hledat vzájemné rozvoj obchodníků doma i v zahraničí.Jinjiang Liyou obuv Co., Ltd.

Hlavní produkty:Obuv EVA Garden, EVA Pánské pantofle EVA Dámské pantofle a EVA dětské pantofle

Přidat.:Tu'an průmyslová zóna, Neikeng Town, Jinjiang City, provincie Fujian, Čína

Jinjiang Liyou obuv Co., Ltd. byla založena v roce 2001. To je export orientované podniky. V současné době je vybaven moderní EVA jednorázové vstřikovacího stroje, výrobní linky a profesionální návrháři a správci. Liyou se speciálně věnuje produkci EVA zahradní boty, EVA pantofle pro muže, ženy a děti, řemeslná pantofle a sandály různých vzorů. S jejich atraktivní design, dobrou kvalitu a příznivé ceny jsou schopny splnit požadavky klientů na různých úrovních, a její produkty jsou prodávány v domácích i zahraničních trzích a zvýhodněný Číňané a zahraniční obchodníky a zákazníky. Naší zásadou je zárukou kvality i kvantity, advokát nepoddajnou poctivost a přijmout dlouhodobý výhled. Vítáme staré i nové klienty k návštěvě Liyou.


S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je známý jako jeden z předních a profesionální letní pár domácí pantofle protiskluzová plastová podlážka výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit