Klasický Super plastový hřebík Baseball boty

pohodlí, rychlost a přizpůsobení na diamant, botkami umožňuje uzamčení fit a špičkový komfort. Tvarovaná patní část dodává stabilitu a podporu. TUŽINKOU ve špičce vás chrání před přetažení špice.

Podrobnosti o produktu

Xiamen Anta Trade Co., Ltd.

Hlavní produkty:Sportovní obuv, sportovní oblečení a sportovní vybavení

Přidat.:Č. 100, Yiai Road, Siming District, Xiamen City, provincie Fujian

Anta sportovní Products Limited je jedním z předních čínských podniků v sportovní produkty. Zabývá se především na design, vývoj, výrobu a prodej Anta značkové sportovní obuvi, sportovního oblečení a doplňků. Anta spravuje své maloobchodní prodejny po celé zemi prostřednictvím svých distributorů a již zjištěno rozsáhlé distribuční síti po celé Číně.

Anta se zavazuje k budování a trhu propagace značky. Má integrovaný různé propagační prostředky podpořit publicitu klíčových produktů a zvýraznit diferenciace výrobků, včetně sportovních událostí sponzorství, reklamy, interakci se spotřebiteli prostřednictvím ověřovacího sponzorství Internet a produktu. Anta skupiny kompozitní index podílu značky sportovní obuvi byla hodnocena první osm po sobě jdoucích let v Číně.


361° (Fujian) sportovní zboží Co., Ltd.

Hlavní produkty:Sportovní obuv, oblečení, tašky, ponožky, čepice a rukavice

Přidat.:Jiangtou průmyslová zóna, Chendai Town, Jinjiang město


361° je jedním z předních sportovních značek v Číně. Tematické sloganem "Jeden Asie, One Love" to bylo hlavní partner asijských her 2010. V současné době se zabývá fungování diverzifikované řady sportovních výrobků a širokou nabídku příslušenství. V roce 2005 a 2006, 361° získal ocenění "Čína Top značky" a "Slavná známka Číny" respektive.


Sevlae (Fujian) Outdoor Products Co., Ltd.

Hlavní produkty:Outdoorová obuv a oděvy

Přidat.:Č. 201 Gaokeng průmyslová zóna, Chendai, Jinjiang City, provincie Fujian

Sevlae trvá stavba těla čínského lidu jako šablonu a integruje nejnovější mezinárodní venkovní prvky na design výrobků pro čínského lidu nosit; Sevlae získala kolektivní podporu od světa předních materiál a příslušenství dodavateli. Tyto snahy produkovat výrobky prvotřídní kvality pro čínské zákazníky a uvědomit si vynikající kvalitu našich výrobků. Sevlae se porozumění lidí ve městě zoufalou potřebu získat více kontaktu s přírodou, a rozvíjí řadu produktů, jako jsou ozubená kola pro samořiditelná tour, táboření a piknik, umožňujících městské elity jít venku po práci. Městské elity mohou uvolnit své mysli a duše od stresující městského života a návrat do přírody pro relaxaci. Venkovní Duch je integrován do moderního města oživit zdravé, svobodné a jistý životní postoj lidí ve městě.


S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je znám jako jeden z předních a baseballové profesionální klasické chladné plastové nehtové boty výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit