Dětské taneční boty ženy ' s taneční boty

Venkovní fitness taneční boty nulovou hmotnost design, prodyšné silný čistý povrch design, může snížit hnutí a cesta k únavě.
Taneční, sportovní, rekreační, multifunkční profesionální taneční boty, fitness a volný výběr.

Podrobnosti o produktu

BIOFIT Co., Ltd.

Hlavní produkty:Funkční obuv

Přidat.:Anam-dong 5-ga 1, Seongbuk-gu, Seoul, Korea University


Jsme Firma vyrábějící výrobky biologické pohodlí, kombinací lékařské vědy a módy, k ochraně kostry a svalů v cvičení a každodenní život, které nejenže přinášejí pohodlí, ale také pohybového ústrojí rovnováhy a pomáhají zlepšit zdraví.


Hlavní zdroje Corporation

Hlavní produkty:Speciální kompozitní gumy a různé boty

Přidat.:457-2 Oncheon-dong Building, Dongnae-gu, Busan


Jsme začali podnikání jako boty agent v roce 2002 a vznikla dceřiná společnost v Jinjiang v roce 2007. V současné době nabízíme zákazníkům výrobky řady značek.


Hong Kong OLUNPO (mezinárodní) Group Co., Ltd.

Přidat.:3/F, budova Dongsheng, Pengqing Road, Jinjiang City, provincie Fujian


Založena v roce 2009, OLUNPO je velký, modernizovaný a mezinárodní obchodní integrace správy návrhu, výroby, prodeje a značky bot a oblečení s celý výrobní řetězec. Že lidi orientovaný, jsme dodržovat provozní filozofie andquot; integritu, průkopník, spolupráci, serviceandquot; a duch organizace andquot; věnování, inovace, jednota, progressivenessandquot;.

Budování "OLUNPO Brand Management Group", shromažďujeme průmyslu #39; s nejlepší řízení talentů a efektivní a vyhrazené operační tým. "Excellence přináší pověsti." Spoléhání se na odborných znalostí, vědy a techniky a Randamp; D, zaměřujeme se na výzkum a vývoj obuvi, oblečení, nejrůznější doplňky a móda a hi-tech městských podvozek, přepravní životní filozofii podnikání volnočasové módy a zdravého života. Získali jsme certifikaci systému jakosti ISO9001 mezinárodní.

Nyní OLUNPO nastavil směr růstu "posílení hlavní činnost, rozšiřování obchodu, diverzifikace a internacionalizace". S dlouhodobou a komplexní pohled a silné ambice jsme odhodláni rozvíjet OLUNPO do prémiové značky velké slávy, velký podíl na trhu a vysokou přidanou hodnotu.

S širokou technologie a zkušenosti výstava Jinjiang je známý jako jeden z předních a profesionální dětí a #39; s taneční boty proženy #39; s taneční boty výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit