Stylové venkovní vodotěsné prodyšné rybářské boty na nohu

Prodyšné absorpční látkou uvnitř, pot absorpce, deodorant, rychle schne. Měkká PU materiál, nastavitelné šňůrky, zdarma úprava velikost úst, elastické svobody. Lehké boty design, takže tehdy outdoorových sportů stala módní.

Podrobnosti o produktu

Hong Kong OLUNPO (mezinárodní) Group Co., Ltd.

Přidat.:3/F, budova Dongsheng, Pengqing Road, Jinjiang City, provincie Fujian

Založena v roce 2009, OLUNPO je velký, modernizovaný a mezinárodní obchodní integrace správy návrhu, výroby, prodeje a značky bot a oblečení s celý výrobní řetězec. Že lidi orientovaný, jsme dodržovat provozní filozofie andquot; integritu, průkopník, spolupráci, serviceandquot; a duch organizace andquot; věnování, inovace, jednota, progressivenessandquot;.

Budování "OLUNPO Brand Management Group", shromažďujeme průmyslu #39; s nejlepší řízení talentů a efektivní a vyhrazené operační tým. "Excellence přináší pověsti." Spoléhání se na odborných znalostí, vědy a techniky a Randamp; D, zaměřujeme se na výzkum a vývoj obuvi, oblečení, nejrůznější doplňky a móda a hi-tech městských podvozek, přepravní životní filozofii podnikání volnočasové módy a zdravého života. Získali jsme certifikaci systému jakosti ISO9001 mezinárodní.

Nyní OLUNPO nastavil směr růstu "posílení hlavní činnost, rozšiřování obchodu, diverzifikace a internacionalizace". S dlouhodobou a komplexní pohled a silné ambice jsme odhodláni rozvíjet OLUNPO do prémiové značky velké slávy, velký podíl na trhu a vysokou přidanou hodnotu.Hlavní zdroje Corporation

Hlavní produkty:Speciální kompozitní gumy a různé boty

Přidat.:457-2 Oncheon-dong Building, Dongnae-gu, Busan

Jsme začali podnikání jako boty agent v roce 2002 a vznikla dceřiná společnost v Jinjiang v roce 2007. V současné době nabízíme zákazníkům výrobky řady značek.


Jinjiang Huafeng oděv andamp; Boty Co., Ltd.

Hlavní produkty:Boty a obuv materiály

Adresa:Anshang Village, Chendai Town, Jinjiang město


Vyrábíme 3D úpletu překrýt horní, různé neformální obuv, sportovní obuv a všechny druhy čištění materiálů (chodidlo). Jsme se zaregistrovali naši značku jako "Přemístění" a slavné akční filmová hvězda Donnie Yen jako naši mluvčí obrazu. S naší princip fungování integritu, pragmatismus, oddanost a odhodlání jsme vývojář kořeny v Číně a na pochodu k mezinárodním trhu.


S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je známý jako jeden z předních a profesionální stylový venkovní vodotěsné prodyšné rybářské boty na nohy výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit