Nový samec a samice létající boty s kolečky

Boty, také známý jako "létající boty", vznikl ve Spojených státech, je že podpatek nainstalovaných v kladkách, nositele několika jednoduchých kroků na zem na kolečkových bruslích jedinečné sportovní boty, ale také multifunkční sportovní boty, podrážky, kolo je vysoce kvalitní, s jedním nebo dvěma koly, stylové a bezpečné.

Podrobnosti o produktu

Jinjiang Chendai Huafeng boty Co., Ltd.

Hlavní produkty:Děti a #39; s boty, sportovní obuv, boty a další

Adresa:Daxiangdong Road, Chendai Town, Jinjiang City, provincie Fujian

Jinjiang Chendai Huafeng boty Co., Ltd. představila v Tchaj-wanu boty výrobní linky a přísné výrobní postupy z řezání k dokončení. Naše firma je vybavena technické talenty a účinné moderní systém řízení. Naše společnost prodává specializující se na děti a obuv, boty na více než 30 okresů. Při lepení nejprve operace filozofie kvality, wecontinuously rozvíjet mezinárodní trh a vytvářejí módní návrhy a rozumné ceny boty, které získaly uznání od všech našich klientů.


Kaida (China) Co., Ltd.

Hlavní produkty:Sportovní boty a obuv pro volný čas

Přidat.:Kaida průmyslový Park, město Xibin, město Jinjiang

V roce 2003, Kaida (China) Co., Ltd. je společnost zabývající se vývoj, výroba, prodej a servis profesionálních sportovních potřeb. Společnosti nové výrobní základny, Kaida sportovní průmyslový Park byla dokončena a uvedena do užívání v roce 2011. Během 10 let konkurence na trhu společnost byla vždy zaměřené na kvalitu a nátlaku na jeho závazek kvality pro zákazníky. S cílem "založení společnosti top třídy" ušetří úsilí v budování vedoucí značkou v oblasti Číny módní sportovní potřeby.Wenta (Fujian) Group Co., Ltd

Hlavní produkty:Sportovní obuv, vulkanizované boty, RB, TPR podrážkou PU, MD

Přidat.:Č. 9, Haijing, Haibin průmyslová zóna, Xibin Town, město Jinjiang

Založena v roce 1995, Wenta (Fujian) Group Co., Ltd se nachází v Xibin, Jinjiang, Čína, největší boty výrobní základnu v Číně. Společnost se zabývá v oblasti od vývoje k výrobě řady výrobků sportovní obuvi a vulkanizované boty a integruje formy boty, podrážky a boty materiály. Vybaven 4 Pokročilé importované výrobní linky, společnost se stala vynikající sportovec v tomto průmyslu díky své silné klienty zdroje, marketing, sítě, stejně jako prvotřídní kvalitu služeb.Quanzhou Binda boty Co., Ltd.

Hlavní produkty:Kopačky a jiné boty

Adresa:Xindian vesnice, Chidian Town, Jinjiang město

Naše společnost je profesionální fotbalové boty výrobce integrován s návrhem, výrobou a prodejem. Přísná pracovní postoj, zaměřujeme se na detailní výrobní proces a využívat režim moderního řízení a pokročilé výrobní zařízení pro každou botu. S naším "zákazníci první, kvalita první" služby a operace filozofie, budeme i nadále poskytovat propracovaný a vlastní produkty.


S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je známý jako jeden z předních a professional nové mužské a ženské létající boty s koly výrobci a dodavateli v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

You Might Also Like