Boty naboso Beach Boutique mužů a žen

Non-slip podrážka: každé dvojice boty s protiskluzovou podrážkou textury, umí dobře ochránit vaše cestování, tak budete mít komfort zajištěn.
Prodyšné: To je dýchání boty, každý pár obuvi má ventilační otvor, snadno vypouštět do písku a vody, takže vaše nohy jsou vždy pohodlné bez zásahů.

Podrobnosti o produktu

Quanzhou Fengzehengshun obuv Co., Ltd.

Hlavní produkty:Plážová obuv, pantofle, sandále a obuv pro volný čas

Přidat.:Baogai průmyslová zóna, Donghai, Fengze okrese, městě Quanzhou


Quanzhou Fengzehengshun obuv Co., Ltd. byla založena v roce 1994. Nachází se v Baogai průmyslová zóna, Donghai, Fengze okrese, městě Quanzhou. Je to komplexní a export orientovaný podnik integrující vývoj, konstrukce a výroba beach pantofle a sandály. Společnost se může pochlubit týmu pokročilých řídících pracovníků a dokonalé řízení systému. To produkuje, muži a ženy beach pantofle, sandále a obuv pro volný čas na požadavky klientů. Jeho výrobky mají atraktivní design a vynikající kvalitu a jsou velmi oblíbenou klienty doma i v zahraničí.


JinJiang Hammond botyCo., Ltd.
MainProducts:Pantofle,Sandály,Dětské capáčky
Přidat.:GuTian
IndustrialPark,AnhaiMěsto, JinjiangCity


Naše společnost produkt a exportovat mnoho druhů pantofle pro muže a ženy, sandály a děti přezůvky. Po několika letech úsilí má vlastní výrobní základnu a také nastavit jednu sadu systému řízení zvýšení kvality. Ve stejnou dobu, má společnost produktový design a vývojový tým, mohou podle požadavků zákazníků a trendy na světě, neustále zrodit nové přes staré, design a vývoj uspokojit poptávku na trhu.

Naše společnost má silné stability v kvalitu a příznivou cenu, naše výrobky se prodávají do Severní Ameriky, Střední východ a jihovýchodní Asii.

Vítejte na tuzemských i zahraničních zákazníků a přátelé s námi spolupracovat!Mingtai obuv Co., Ltd. (Neikeng, Jinjiang, Fujian)

Hlavní produkty:pantofle, krokodýly, plážová obuv

Přidat.:Neihu průmyslová zóna, Neikeng Town, Jinjiang


Mingtai obuv Co., Ltd. (Neikeng, Jinjiang, Fujian) se zabývá především EVA materiál krokodýly a pantofle. Její výrobky najít dobrý prodej v mnoha zemích na světě, si kvalitu zvuku a důvěryhodnost a přijímat chválu od známých značek mnoha zemí!


Quanzhou Yuan Guang boty Co., Ltd.

Hlavní produkty:EVA pantofle, sandály, plážová obuv, Crocs, PVC nafukovací boty, sandály, plážovou obuv

Adresa:Huangtang Industrial Park, Neikeng Town, Jinjiang City, provincie Fujian


Založena v roce 1999, společnost se specializuje na výrobu a prodej EVA/PVC pantofle, sandály, plážovou obuv, Crocs. Společnost má přibližně 500 zaměstnanců a pyšní se roční produkci 50 milionů.

S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je znám jako jeden z předních a profesionální boutique mužů a ženy naboso plážová obuv výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Hot Tags: muži a ženy naboso beach Boutique boty, Čína, výrobců, dodavatelů, továrna
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit