Módní volně žijících mužů a žen nosit boty, Super tvrdé desky

Jemné měkké proti srsti horní, s otěruvzdorné protržení, v kombinaci se speciální ponožky určené ke zlepšení komfortu obuvi.
Pomoci čelit obě strany sady otvory hověziny, dýchání mikro hole pomoci boty v cirkulaci vzduchu, odmítal horká; Integrovaný stabilní jazyk, aby se zabránilo sedimentu infiltrace boty, nohy pohodlné a není snadné se posunout.

Podrobnosti o produktu

Jinjiang Xiongyi boty andamp; Plastové Products Co., Ltd.

Hlavní produkty:Hotové boty

Přidat.:Xiongyi Mansion, Xibin průmyslová zóna, Jinjiang City, provincie Fujian


Xiongyi obuv je zcela cizí financoval společnost založená v roce 1994 a je to společnost export orientovaný integrace návrh, vývoj, výroba a prodej výrobků.

Xiongyi je stejně intenzivní jako vycházející slunce. Xiongyi lidé jsou úzce spolupracuje na posílení vnitřního managementu dle požadavků normy systému řízení jakosti ISO9001 a rozvojové strategie vytvoření image značky. Společnost získala certifikaci jakosti ISO9001 a certifikace systému environmentálního managementu ISO 14001, stejně jako čest, "Green Channel" systém společnosti právo, všeobecné správy Quality Supervision, Inspection and Quarantine z Čínské lidové republiky.


Kaida (China) Co., Ltd.

Hlavní produkty:Sportovní boty a obuv pro volný čas

Přidat.:Kaida průmyslový Park, město Xibin, město Jinjiang


V roce 2003, Kaida (China) Co., Ltd. je společnost zabývající se vývoj, výroba, prodej a servis profesionálních sportovních potřeb. Společnosti nové výrobní základny, Kaida sportovní průmyslový Park byla dokončena a uvedena do užívání v roce 2011. Během 10 let konkurence na trhu společnost byla vždy zaměřené na kvalitu a nátlaku na jeho závazek kvality pro zákazníky. S cílem "založení společnosti top třídy" ušetří úsilí v budování vedoucí značkou v oblasti Číny módní sportovní potřeby.


Wenta (Fujian) Group Co., Ltd

Hlavní produkty:Sportovní obuv, vulkanizované boty, RB, TPR podrážkou PU, MD

Přidat.:Č. 9, Haijing, Haibin průmyslová zóna, Xibin Town, město Jinjiang


Založena v roce 1995, Wenta (Fujian) Group Co., Ltd se nachází v Xibin, Jinjiang, Čína, největší boty výrobní základnu v Číně. Společnost se zabývá v oblasti od vývoje k výrobě řady výrobků sportovní obuvi a vulkanizované boty a integruje formy boty, podrážky a boty materiály. Vybaven 4 Pokročilé importované výrobní linky, společnost se stala vynikající sportovec v tomto průmyslu díky své silné klienty zdroje, marketing, sítě, stejně jako prvotřídní kvalitu služeb.Jinjiang Zhongxin obuv Co., Ltd.

Hlavní produkty:Pracovní obuv, módní obuv, volný čas a sportovní obuv

Přidat.:Shentian průmyslová zóna, Xibian Village, Chendai Town, Jinjiang City, provincie Fujian.


Jinjiang Zhongxin obuv Co., Ltd. je komplexní export orientované výrobní podnik, který integruje Randamp; D, výrobu a servis. Společnost trvá na tom, v pojmu "je profesionální, zodpovědné a poctivý", se pyšní vynikající techniky a vedení s bohaté zkušenosti v oboru a je odhodlána upřímné spolupráci s obchodníky s vědecké řízení, vynikající kvalita, rozumná cena a pozoruhodně novátorského ducha. Naším cílem je "stát se jedním z nejvíce uspokojivé dodavatelů obuvi pro vás".


S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je znám jako jeden z předních a profesionální módní volně žijící muži a ženy nosí super tvrdý deska boty výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit