Vnitřní nejlepší Cool Non-slip originální kopačky

Adela Galbavá/pata anti-kolize: Boty patu protisrážkové design, aby se zabránilo intimní kontakt s tvrdým objektem, tak, že když budete chodit v hnutí, bezpečnější a pohodlnější.
Proti opotřebení nohou boty ústa: konstrukce kotníku k ochraně pojmu bullet zabalené, aby dokáže přizpůsobovat lidskou činností, komfortní a pohodlné nosit dlouhé deformace.

Podrobnosti o produktu

Jinjiang Chaoda boty andamp; Oblečení Co., Ltd.

Hlavní produkty:Fotbalová obuv

Adresa:Huzhong průmyslová zóna, Chendai Town, Jinjiang město


Jinjiang Chaoda boty andamp; Oblečení Co., Ltd. byla založena v roce 1992. Má moderní, připomínající zahradu standardizované rostliny a racionálně uspořádané a dobře vybavené internátních budov. To příznivě sedí a těší pohodlné přepravy. Chaodaand #39; s vedoucí značkou je XPD.


Jinjiang Chuangda obuv Co., Ltd.

Hlavní produkty:Fotbalová obuv

Přidat.:Chidian průmyslová zóna, Chidian Town, Jinjiang město


Chuangda se specializuje na výrobu kopačky a má automatizovaných výrobních linek a podpůrné zařízení pro řezání a přilnavost. Její hlavní značky jsou fuči a Chuangda. Společnost je určené výrobcem pro několik světových značek v Číně.Jinjiang Jinxing boty Co., Ltd.

Hlavní produkty:Fotbalová obuv

Přidat.:Č. 118, Jižní Donghuan oblast, Panhu Village, Chidian, Jinjiang, Quanzhou, Fujian


Jinxing boty Co., Ltd je profesionální výrobce fotbalové obuvi. V Panhu průmyslové zóně, Jinjiang, Fujian, Jinxing vychloubání deset let historie a její produkty se prodávají do různých částí světa. Zatím to má celý proces od výroby fotbalových podešví k formování svrškem a upíři. Má schopnost navrhnout a vyrobit kopačky z různých tříd, které jsou založené na požadavky klientů. Rovněž se zabývá vyrábějící boty s ostruhy, které vypadají jako fotbalová obuv, jako jsou kriket boty, boty americký fotbal a baseball boty. Naším cílem je být profesionální a více professional. Jsme přesvědčeni, že pouze specializované produkty mohou mít šance na vítězství trhu a úspěch. Kontaktujte nás a usilovat o spolupráci Vítáme zájem klienty doma i v zahraničí. Poskytujeme služby OEM.


Xiamen Anta Trade Co., Ltd.

Hlavní produkty:Sportovní obuv, sportovní oblečení a sportovní vybavení

Přidat.:Č. 100, Yiai Road, Siming District, Xiamen City, provincie Fujian


Anta sportovní Products Limited je jedním z předních čínských podniků v sportovní produkty. Zabývá se především na design, vývoj, výrobu a prodej Anta značkové sportovní obuvi, sportovního oblečení a doplňků. Anta spravuje své maloobchodní prodejny po celé zemi prostřednictvím svých distributorů a již zjištěno rozsáhlé distribuční síti po celé Číně.

Anta se zavazuje k budování a trhu propagace značky. Má integrovaný různé propagační prostředky podpořit publicitu klíčových produktů a zvýraznit diferenciace výrobků, včetně sportovních událostí sponzorství, reklamy, interakci se spotřebiteli prostřednictvím ověřovacího sponzorství Internet a produktu. Anta skupiny kompozitní index podílu značky sportovní obuvi byla hodnocena první osm po sobě jdoucích let v Číně.361° (Fujian) sportovní zboží Co., Ltd.

Hlavní produkty:Sportovní obuv, oblečení, tašky, ponožky, čepice a rukavice

Přidat.:Jiangtou průmyslová zóna, Chendai Town, Jinjiang město


361° je jedním z předních sportovních značek v Číně. Tematické sloganem "Jeden Asie, One Love" to bylo hlavní partner asijských her 2010. V současné době se zabývá fungování diverzifikované řady sportovních výrobků a širokou nabídku příslušenství. V roce 2005 a 2006, 361° získal ocenění "Čína Top značky" a "Slavná známka Číny" respektive.


Aixin Jieyu Co., Ltd.

Hlavní produkty: Sportovní obuv

Přidat.:Č. 20, 3 sekce, Chongde Road, město Tchaj-čung, Tchaj-wan


Specializujeme se na výrobu a export různé sportovní obuv a kopačky. Máme kancelář v malebném městě Quanzhou. S obchodní filozofie "Prioritě odběratele, Forge dopředu" a zásadu "Klient na prvním místě", poskytujeme našim klientům kvalitní služby.Quanzhou Binda boty Co., Ltd.

Hlavní produkty:Kopačky a jiné boty

Adresa:Xindian vesnice, Chidian Town, Jinjiang město


Naše společnost je profesionální fotbalové boty výrobce integrován s návrhem, výrobou a prodejem. Přísná pracovní postoj, zaměřujeme se na detailní výrobní proces a využívat režim moderního řízení a pokročilé výrobní zařízení pro každou botu. S naším "zákazníci první, kvalita první" služby a operace filozofie, budeme i nadále poskytovat propracovaný a vlastní produkty.


S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je známý jako jeden z předních a profesionální že nejlepší cool non skluzu originální fotbalové boty výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit