Assault úroveň pomoci venku horolezectví boty s vysokým pasem

rukojeť
Terénní boty obecně mají silný stisk, zajistit rychlý pokrok ve složitých prostředích. Mimořádnou přilnavost na chodidlech vysoké poptávce, tření musí být lepší.
Stabilita
Namáhavé cvičení bude potenciální nebezpečí, může dát běžci poskytnout stabilitu běžecké tenisky je velmi důležité, může hrát ochrannou roli v průběhu kampaně, aby se zabránilo zranění nohy.

Podrobnosti o produktu

Quanzhou ohromit Import a Export Trading Co., Ltd.

Hlavní produkty:Boty

Přidat.:8/F, budova č. 8, Jinxiu Jiangnan, podrobných Road, Qingmeng, Quanzhou City, provincie Fujian


httpwww.Amaze.com.cn

E-mailováVeronica@Amaze.com.cn

Specializujeme se na výrobu sportovní obuv a Outdoorové boty.Sevlae (Fujian) Outdoor Products Co., Ltd.

Hlavní produkty:Outdoorová obuv a oděvy

Přidat.:Č. 201 Gaokeng průmyslová zóna, Chendai, Jinjiang City, provincie Fujian


Sevlae trvá stavba těla čínského lidu jako šablonu a integruje nejnovější mezinárodní venkovní prvky na design výrobků pro čínského lidu nosit; Sevlae získala kolektivní podporu od světa předních materiál a příslušenství dodavateli. Tyto snahy produkovat výrobky prvotřídní kvality pro čínské zákazníky a uvědomit si vynikající kvalitu našich výrobků. Sevlae se porozumění lidí ve městě zoufalou potřebu získat více kontaktu s přírodou, a rozvíjí řadu produktů, jako jsou ozubená kola pro samořiditelná tour, táboření a piknik, umožňujících městské elity jít venku po práci. Městské elity mohou uvolnit své mysli a duše od stresující městského života a návrat do přírody pro relaxaci. Venkovní Duch je integrován do moderního města oživit zdravé, svobodné a jistý životní postoj lidí ve městě.


Baienkey Co., Ltd.

Hlavní produkty:Golfové oblečení a Outdoorové boty

Přidat.:Galsan-dong 976-6, Dalseo-gu, Daegu Metropolitan City


Balenkek je pojmenována po ruské Boot Balenkek, které chrání vaše nohy i při mínus 40 stupňů, což znamená, že naše produkty budou udržovat nejlepší výkon i v extrémních podmínkách. Měli jsme naše ochranná známka registrovaná v Koreji v roce 2003 a v Číně a v Itálii, 2009. Vyhráli jsme ocenění kvality v golf oblečení pro tři po sobě v letech 2013-2015.

S celou technologií a zkušeností výstava Jinjiang je znám jako jeden z předních a profesionální vysokým pasem útok úroveň pomoci Outdoor Horolezectví boty výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit