Jezdecké boty muži a ženy boty horské kolo silniční kolo boty prodyšný protiskluzovou

Jezdecké boty, je samosvorný obuv, cyklistické nohy a pedály při zamčení. Cyklistické boty, také známý jako samosvorný boty, je samosvorný nožní pedál s charakteristikami ne ledajaký. Potřeba a samosvornými pedál s užíváním vozu, zámek boty podrážky, kterou kovový zámek bude vyražena na pedálu na pedál.

Podrobnosti o produktu

Fujian Jinjiang Chuangxin obuv Co., Ltd.

Hlavní produkty:Se specializuje na výrobu turistické boty, sportovní boty a obuv pro volný čas

Přidat.:Chuangxin Industrial Building, Houlin průmyslová zóna, Hankou Village, Chendai Town, Jinjiang City, provincie Fujian

Boty Chuangxin byla původně založena v roce 1994 se základním kapitálem 10 milionů juanů, o rozloze 20 mu a stavební oblasti 35.000 m2. Je vybavena 5 výrobních linek a se může pochlubit 1000 zaměstnanců, včetně přibližně 100 vysoce kvalifikovaných řídících pracovníků.

Především se zabývá v designu a výrobě andquot; SKLong"a OEM service a prodává své výrobky jak v domácím i mezinárodním trhu. Společnost působí v dobré víře s širokou škálou produktů a upřímně vás zve za spolupráci.


Quanzhou Hongfeng boty andamp; Oblečení Co., Ltd.

Hlavní produkty:Sportovní obuv

Přidat.:Dingxing průmyslová zóna, Yangdai, Chendai, město Jinjiang

Hongfeng má tři výrobních linek a to se zcela věnuje vyrábějící sportovní obuv, obuv pro volný čas a lezečky podle zahraničního obchodu objednávek.Fujian Jinjiang Rongheng boty andamp; Oblečení Co., Ltd.

Hlavní produkty:Sportovní boty a obuv pro volný čas z různých druhů

Přidat.:Filipek společnost (naproti čerpací stanici Hengban), Hengban, Chendai Town, Jinjiang město

Fujian Jinjiang Rongheng boty andamp; Oblečení Co., Ltd. je čínsko zahraniční joint venture v roce 1984. Společnost se nachází v Jinjiang (známé jako čínský kapitál obuvi) a se těší pohodlné přepravy a krásné scény. Společnost integruje vývoj, výroba a prodej.

V současné době má společnost více než 100 vedoucích pracovníků a techniků a více než 1000 zaměstnanců. Má pomocné rostlin včetně boty továrny, jediným továrny, HF továrna, továrna oprava gumy, počítač výšivky factory a továrně. Podlahová plocha více než 10 mu (cca 6,666.7 m2), stavební ploše 35.000 m2 se týká a může se pochlubit dlouhodobého majetku nad 50 milionů RMB. Její roční produkce dosahuje 3,5 milionu párů sportovní boty a obuv pro volný čas.

Společnost se řídí principem "přežití díky kvalitě a rozvoji prostřednictvím úvěru" a těší se na spolupráci s přáteli ze všech oblastí života pro lepší budoucnost!Jinjiang Huafeng oděv andamp; Boty Co., Ltd.

Hlavní produkty:Boty a obuv materiály

Adresa:Anshang Village, Chendai Town, Jinjiang město

Vyrábíme 3D úpletu překrýt horní, různé neformální obuv, sportovní obuv a všechny druhy čištění materiálů (chodidlo). Jsme se zaregistrovali naši značku jako "Přemístění" a slavné akční filmová hvězda Donnie Yen jako naši mluvčí obrazu. S naší princip fungování integritu, pragmatismus, oddanost a odhodlání jsme vývojář kořeny v Číně a na pochodu k mezinárodním trhu.

S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je známý jako jeden z předních a profesionální jezdecké boty mužů a žen boty horské kolo silniční kolo boty prodyšný protiskluzovou výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit