Jaro a léto Wild pohodlné boty pro volný čas sportovní obuv prodyšná Běžecká obuv školení boty sportovní sítě běžecké boty

Funkce: horní žakárového úpletu mesh, měkké a pohodlné. Funkce tkaných ok pro nohy pro lepší odvětrávání. GEOFLEX jednoduché hnízdo sklopnou funkci, lépe s kombinací pohyb chodidla.

Podrobnosti o produktu

Těsnou obuv Co., Ltd. Jinjiang City, provincie Fujian

Hlavní produkty:Sportovní boty a děti a #39; s boty pro děti všech věkových kategorií

Přidat.:Č. 54, Jižní strana, Qingyangchen Village, Jinjiang City, provincie Fujian

Jsme boty firma s 20 letou historií, integrace služby návrhu, výroby a prodeje. Naše hlavní produkty patří dětské boty, boty pro děti všech věkových kategorií a sportovní obuv, běžecké boty a obuv pro volný čas pro muže a ženy z různých materiálů. Produkty jsou vyváženy do zemí a regionů v Evropě, USA, Japonsko, Střední východ, Jižní Amerika, jihovýchodní Asie, atd.

Pod vedením Xu Liantian, generální ředitel společnosti, přijímáme andquot; lidé orientedandquot; filozofie, cíl "klienty" a získat jednomyslnou uznání od nových i starých zákazníci co se týče kvality, dodávky a služby. Srdečně vítáme, abys nás navštívil.


Huasheng pan boty Co., Ltd.

Přidat.:Č. 7, Severní Commercial Street, Zhongluotan Town, Huadu, Guangzhou City

Jsme OSVČ firma především zabývá velkoobchodů proženy #39; s boty, dámské sandály, Dámské volnočasové boty, dětské boty, dětská obuv pro volný čas, sportovní obuv, běžecké boty, sandály a tak dále. Poskytujeme také služby OEM. S obchodní filozofie "Prioritě odběratele, Forge dopředu" účel "uspokojit potřeby klientů" a princip "Klient na prvním místě", poskytujeme našim klientům pohodlné a kvalitní služby.S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je známý jako jeden z předních a profesionální jarní a letní divoké pohodlné boty pro volný čas sportovní obuv prodyšná Běžecká obuv školení boty sportovní sítě běžecké boty výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit