Kolečkové brusle pro dospělé dospělý brusle brusle děti úplnou sadu Inline bruslení boty

V souladu s patou velikost kola brzdy, důraz na komfort, boty nemůže být příliš měkká, jinak může způsobit kotníku výron. Tento nůž boty a boty jako celku, kola by měla být vybraná polyesterový materiál, s cílem zajistit dostatečnou pružnost a přilnavost efekt, kola přímý vliv na pohyb účinku a bezpečnosti.

Podrobnosti o produktu

Hong Kong Shengdi obuv Co., Ltd.

Hlavní produkty:Boty

Přidat.:Xiongcuo Village, Zhangpu solné pánve, Zhangpu okres, provincie Fujian

Jsme boty, které společnost specializující se na Randamp; D, konstrukce a výroba různých menand #39; s a proženy #39; s sportovní obuv. "Upřímný provoz a zákazník první" je naše krédo. Srdečně vás k nám zavolat a probereme obchod Vítáme!Fujian Fušida Import a Export Co., Ltd

Hlavní produkty:Boty

Přidat.:Č. 210, Wusi Road, město Fuzhou, Fujian provincie


Na místnost 302, Anhuayuan 1#, No. 323, Wusi Road, městě Fuzhou, Fujian provincie, Čína, jsme firma především specializuje na domácí a sportovní potřeby. Přičemž "čestný provoz a zákazník první" jako naše krédo, vybudovali jsme dlouhodobý stabilní vztah s mnoha podniky.Xiamen Hongjinglong Import a Export Co., Ltd

Hlavní produkty:Boty

Přidat.:18 division, 19/F, Mirek Hotel, No. 9, východ Hubin Road, Siming District, Xiamen City, provincie Fujian


Dovozní a vývozní práva, jsme komplexní obchodní společnost integrace vývoz, domácího obchodu a služeb. Náš personál je zkušený, jednotným a ambiciózní. Převzetím plné výhody Xiamen jako důležitým městem pro globálním #39; s zahraničního obchodu, jsme posílili obchodních kanálů, služeb a konkurenceschopnosti, proto naše podnikání si rychlý a trvalý rozvoj. Díky bohaté zkušenosti v mezinárodním obchodu, profesionální tým a dobrou pověst založili jsme zvuk vztahy se zákazníky z hlavních zemí a oblastí po celém světě. Děláme velké úsilí poskytovat odborné, přizpůsobené a všestranný 24/7 služby našim zákazníkům.

Máme továrnu na oděv a boty kancelář ve městě Quanzhou s intension rozšíření Randamp; D, výrobní a obchodní oblečení a boty. Máme také profesionální QC vzorkování a zboží, sledování a vybereme vhodné dodání režim bezpečné a rychlé dodávky zboží.

Dodržujeme andquot; orientedandquot lidí a upřímnost; filozofie, andquot, průkopnická, pragmatický, Velká a efficientandquot; lihoviny a principem "dodržováním smluv a jeho slovo a trvá na tom, na rovnosti, oboustranného prospěchu a společné developmentandquot;. Děláme velké úsilí rozšířit náš import a exportovat i všestranný mnoha kanály domácího obchodu za účelem realizace globalizace, kolektivizace a industrializace.

Těšíme se na spolupráci s přáteli ze všech oblastí života doma i v zahraničí pro lepší budoucnost!


Quanzhou ohromit Import a Export Trading Co., Ltd.

Hlavní produkty:Boty

Přidat.:8/F, budova č. 8, Jinxiu Jiangnan, podrobných Road, Qingmeng, Quanzhou City, provincie Fujian

Specializujeme se na výrobu sportovní obuv a Outdoorové boty.Hong Kong Relanceshoes Trading Co., Ltd.

Hlavní produkty:Sportovní obuv

Přidat.:Č. 7, Fengze Street, Quanzhou City, provincie Fujian


Specializujeme se na výrobu a export různé sportovní boty. Výrobky se vyvážejí do Evropy, USA, Mexiko, Jižní Amerika a jihovýchodní Asie. S jedinečným designem, dobrou techniku a spolehlivě sloužil andquot; zákazník firstandquot; jsme Srdečně vítáme vaši konzultaci!


S celou technologií a zkušeností výstava Jinjiang je znám jako jeden z předních a profesionální kolečkové brusle pro dospělé dospělý brusle brusle děti úplnou sadu inline bruslení boty výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

You Might Also Like