Nejnovější a nejvíce mužů a žen prodyšné nárazuvzdorný vysoké a nízké na pomoc sportovní basketbalové boty

Super světle zkušeností: tělo pohodlné ležérní boty design, okamžitá roztočí snazší, držení těla je energičtější, volnosti pohybu.
Oběhu ventilace: boty tělesnou konstrukci, účinně zlepšit propustnost vzduchu, vyslat boty uvnitř teplotu, udržovat vaše nohy v suchu.

Podrobnosti o produktu

Xiamen Anta Trade Co., Ltd.

Hlavní produkty:Sportovní obuv, sportovní oblečení a sportovní vybavení

Přidat.:Č. 100, Yiai Road, Siming District, Xiamen City, provincie Fujian


Anta sportovní Products Limited je jedním z předních čínských podniků v sportovní produkty. Zabývá se především na design, vývoj, výrobu a prodej Anta značkové sportovní obuvi, sportovního oblečení a doplňků. Anta spravuje své maloobchodní prodejny po celé zemi prostřednictvím svých distributorů a již zjištěno rozsáhlé distribuční síti po celé Číně.

Anta se zavazuje k budování a trhu propagace značky. Má integrovaný různé propagační prostředky podpořit publicitu klíčových produktů a zvýraznit diferenciace výrobků, včetně sportovních událostí sponzorství, reklamy, interakci se spotřebiteli prostřednictvím ověřovacího sponzorství Internet a produktu. Anta skupiny kompozitní index podílu značky sportovní obuvi byla hodnocena první osm po sobě jdoucích let v Číně.361° (Fujian) sportovní zboží Co., Ltd.

Hlavní produkty:Sportovní obuv, oblečení, tašky, ponožky, čepice a rukavice

Přidat.:Jiangtou průmyslová zóna, Chendai Town, Jinjiang město


361° je jedním z předních sportovních značek v Číně. Tematické sloganem "Jeden Asie, One Love" to bylo hlavní partner asijských her 2010. V současné době se zabývá fungování diverzifikované řady sportovních výrobků a širokou nabídku příslušenství. V roce 2005 a 2006, 361° získal ocenění "Čína Top značky" a "Slavná známka Číny" respektive.Aixin Jieyu Co., Ltd.

Hlavní produkty: Sportovní obuv

Přidat.:Č. 20, 3 sekce, Chongde Road, město Tchaj-čung, Tchaj-wan

Specializujeme se na výrobu a export různé sportovní obuv a kopačky. Máme kancelář v malebném městě Quanzhou. S obchodní filozofie "Prioritě odběratele, Forge dopředu" a zásadu "Klient na prvním místě", poskytujeme našim klientům kvalitní služby.Xiamen Chengyi obchodní společnost

Hlavní produkty:Sportovní obuv

Přidat.:Č. 57, Jižní Hubin Road, Siming District, Xiamen

Jsme dceřiná společnost Xiamen Chengyi Group Co., Ltd., se specializuje na provoz a servis boty a oblečení, baby průmyslu, jakož i rodina rychloobrátkového ZBOŽÍ. Jsme jsou přemostění kvalitní zboží, trzích a spotřebitelé tím, že poskytuje paralelní kanály off-line a on-line.


Hong Kong Shengdi obuv Co., Ltd.

Hlavní produkty:Boty

Přidat.:Xiongcuo Village, Zhangpu solné pánve, Zhangpu okres, provincie Fujian

Jsme boty, které společnost specializující se na Randamp; D, konstrukce a výroba různých menand #39; s a proženy #39; s sportovní obuv. "Upřímný provoz a zákazník první" je naše krédo. Srdečně vás k nám zavolat a probereme obchod Vítáme!


S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je známý jako jeden z předních a professional nejnovější a nejprodyšnější mužů a žen, které jsou prodyšné, odolné proti nárazu a nemožných pomoci sportovní basketbalové boty výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit