Profesionální prodyšné ultralehký mužů a žen stolní tenis obuv

PU kůže: měkké světlé textilie, s vysokou hustotou PU
Protiskluzový povrch: dopad paty ve vyrovnávací paměti.
Noha technologie: dlouhodobé hnutí nosit podpatky.
Vzor pryžová podešev: non skluzu výkon, dobrý úchop.

Podrobnosti o produktu

Jinjiang Chendai Huafeng boty Co., Ltd.

Hlavní produkty:Děti a #39; s boty, sportovní obuv, boty a další

Adresa:Daxiangdong Road, Chendai Town, Jinjiang City, provincie Fujian


Jinjiang Chendai Huafeng boty Co., Ltd. představila v Tchaj-wanu boty výrobní linky a přísné výrobní postupy z řezání k dokončení. Naše firma je vybavena technické talenty a účinné moderní systém řízení. Naše společnost prodává specializující se na děti a obuv, boty na více než 30 okresů. Při lepení nejprve operace filozofie kvality, wecontinuously rozvíjet mezinárodní trh a vytvářejí módní návrhy a rozumné ceny boty, které získaly uznání od všech našich klientů.


Fujian Jinjiang Chuangxin obuv Co., Ltd.

Hlavní produkty:Se specializuje na výrobu turistické boty, sportovní boty a obuv pro volný čas

Přidat.:Chuangxin Industrial Building, Houlin průmyslová zóna, Hankou Village, Chendai Town, Jinjiang City, provincie Fujian


Boty Chuangxin byla původně založena v roce 1994 se základním kapitálem 10 milionů juanů, o rozloze 20 mu a stavební oblasti 35.000 m2. Je vybavena 5 výrobních linek a se může pochlubit 1000 zaměstnanců, včetně přibližně 100 vysoce kvalifikovaných řídících pracovníků.

Především se zabývá v designu a výrobě andquot; SKLong"a OEM service a prodává své výrobky jak v domácím i mezinárodním trhu. Společnost působí v dobré víře s širokou škálou produktů a upřímně vás zve za spolupráci.


Fujian Jinjiang Rongheng boty andamp; Oblečení Co., Ltd.

Hlavní produkty:Sportovní boty a obuv pro volný čas z různých druhů

Přidat.:Filipek společnost (naproti čerpací stanici Hengban), Hengban, Chendai Town, Jinjiang město


Fujian Jinjiang Rongheng boty andamp; Oblečení Co., Ltd. je čínsko zahraniční joint venture v roce 1984. Společnost se nachází v Jinjiang (známé jako čínský kapitál obuvi) a se těší pohodlné přepravy a krásné scény. Společnost integruje vývoj, výroba a prodej.

V současné době má společnost více než 100 vedoucích pracovníků a techniků a více než 1000 zaměstnanců. Má pomocné rostlin včetně boty továrny, jediným továrny, HF továrna, továrna oprava gumy, počítač výšivky factory a továrně. Podlahová plocha více než 10 mu (cca 6,666.7 m2), stavební ploše 35.000 m2 se týká a může se pochlubit dlouhodobého majetku nad 50 milionů RMB. Její roční produkce dosahuje 3,5 milionu párů sportovní boty a obuv pro volný čas.

Společnost se řídí principem "přežití díky kvalitě a rozvoji prostřednictvím úvěru" a těší se na spolupráci s přáteli ze všech oblastí života pro lepší budoucnost!S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je znám jako jeden z předních a profesionální profesionální prodyšné ultralehký mužů a žen stolní tenis boty výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit