Pohodlné a dobrá kvalita mužů a Dámské Tenis Obuv

Dvojité prodyšné síťoviny: funkce silné, prodyšný pot, následovaný vyrovnávací paměti rozšíření zahušťování.
Lidského těla, inženýrství podrážky: bionický systém arch, nezávislé protiskluzový Kulatý límec, vlna typ protiskluzovou podrážkou.
Tento trend tenisky je symbolem vitalita, vášeň, je široce hobby pohyb osob je nejlepší volbou.

Podrobnosti o produktu

Xiamen Anta Trade Co., Ltd.

Hlavní produkty:Sportovní obuv, sportovní oblečení a sportovní vybavení

Přidat.:Č. 100, Yiai Road, Siming District, Xiamen City, provincie Fujian


Anta sportovní Products Limited je jedním z předních čínských podniků v sportovní produkty. Zabývá se především na design, vývoj, výrobu a prodej Anta značkové sportovní obuvi, sportovního oblečení a doplňků. Anta spravuje své maloobchodní prodejny po celé zemi prostřednictvím svých distributorů a již zjištěno rozsáhlé distribuční síti po celé Číně.

Anta se zavazuje k budování a trhu propagace značky. Má integrovaný různé propagační prostředky podpořit publicitu klíčových produktů a zvýraznit diferenciace výrobků, včetně sportovních událostí sponzorství, reklamy, interakci se spotřebiteli prostřednictvím ověřovacího sponzorství Internet a produktu. Anta skupiny kompozitní index podílu značky sportovní obuvi byla hodnocena první osm po sobě jdoucích let v Číně.361° (Fujian) sportovní zboží Co., Ltd.

Hlavní produkty:Sportovní obuv, oblečení, tašky, ponožky, čepice a rukavice

Přidat.:Jiangtou průmyslová zóna, Chendai Town, Jinjiang město


361° je jedním z předních sportovních značek v Číně. Tematické sloganem "Jeden Asie, One Love" to bylo hlavní partner asijských her 2010. V současné době se zabývá fungování diverzifikované řady sportovních výrobků a širokou nabídku příslušenství. V roce 2005 a 2006, 361° získal ocenění "Čína Top značky" a "Slavná známka Číny" respektive.Quanzhou Shengkang obuv Co., Ltd.

Hlavní produkty:Sportovní obuv, obuv pro volný čas, dětské boty, Pánské a Dámské boty

Přidat.:Uvnitř nádherné Park, Quanzhou tchajwanské investiční zóna


Byla založena v červenci roku 2008 a nachází se uvnitř nádherné Park, Quanzhou tchajwanské investiční zóny, první průmyslové dceřiné společnosti skupiny, Quanzhou Shengkang obuv Co., Ltd. primárně vyrábí nejrůznější rekreační a sportovní boty. Společnost realizuje zakázky od prodejců obuvi, zahraničního obchodu a různé velké továrny všech značek i v zahraničí včetně KAPPA, DIAGIODRA a ANTA. Je schopna koordinovat s odběrateli v pořadí operaci včas a účinným způsobem. Jako jeden z hlavních podniků skupiny hraje zásadní podpůrnou úlohu v obchodu se Shengkang. Továrna má úplnou sadu pomocných zařízení a výrobní zařízení pro vysoce frekvence, tisk, šití, hnětení a další výrobní linky. Kromě snížení produkce závislosti, to také zvyšuje produktivitu a zkrácení výrobního cyklu, efektivně zajistit včasné dodání. Jak požaduje rostoucí objem obchodu společnost očekává, že v blízké budoucnosti rozšířit své výrobní linky. To je také v naléhavou potřebu více a různé talentované lidi, aby nezakazoval a hledat společný rozvoj a pokrok.


Těsnou obuv Co., Ltd. Jinjiang City, provincie Fujian

Hlavní produkty:Sportovní boty a děti a #39; s boty pro děti všech věkových kategorií

Přidat.:Č. 54, Jižní strana, Qingyangchen Village, Jinjiang City, provincie Fujian


Jsme boty firma s 20 letou historií, integrace služby návrhu, výroby a prodeje. Naše hlavní produkty patří dětské boty, boty pro děti všech věkových kategorií a sportovní obuv, běžecké boty a obuv pro volný čas pro muže a ženy z různých materiálů. Produkty jsou vyváženy do zemí a regionů v Evropě, USA, Japonsko, Střední východ, Jižní Amerika, jihovýchodní Asie, atd.

Pod vedením Xu Liantian, generální ředitel společnosti, přijímáme andquot; lidé orientedandquot; filozofie, cíl "klienty" a získat jednomyslnou uznání od nových i starých zákazníci co se týče kvality, dodávky a služby. Srdečně vítáme, abys nás navštívil.

S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je známý jako jeden z předních a profesionální mužů pohodlné a dobré kvality a proženy #39; s tenisky výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit