Prodyšná otěruvzdorná komfortní Non-slip profesionální mužů a Dámské volejbalové boty

Zvýraznění kouzlo profesionálního sportu, sportovní ukazují hodnotu jednoduchost. Tak, aby pohyb je cennější pocit pohybu mezi vrcholem slávu.
Vestavěný pot absorbující ok bavlna, zvýšit pohodlí a zabránit nohou puchýře, konstrukce boty s vrstvou uvnitř, balíček, můžete zvýšit tak, aby nohy cítit pohodlně.

Podrobnosti o produktu

Hong Kong Shengdi obuv Co., Ltd.

Hlavní produkty:Boty

Přidat.:Xiongcuo Village, Zhangpu solné pánve, Zhangpu okres, provincie Fujian


Jsme boty, které společnost specializující se na Randamp; D, konstrukce a výroba různých menand #39; s a proženy #39; s sportovní obuv. "Upřímný provoz a zákazník první" je naše krédo. Srdečně vás k nám zavolat a probereme obchod Vítáme!


Zlaté jablko (China) Co., Ltd.

Hlavní produkty:Boty

Přidat.:Shuanggou průmyslová zóna, Meiling nižšího, Jinjiang City, provincie Fujian


Jsme zcela cizí financovaný společností usazenou v Shuanggou průmyslová zóna, Meiling nižšího, Jinjiang město v roce 2005 Golden Apple (Hong Kong) Trade Co., Ltd. se základním kapitálem HK 250 milionů dolarů. Určovat #39; s právním zástupcem je Zhuang Chunlong. Jsme výrobní firmu integrace vývoje, produkce, prodej služeb, ochranné známky a značky vlastní a dovozní a vývozní práva. Po deseti letech tvrdé práce jsme se stali standardizované výrobce s kompletní infrastrukturou a vnitřní šetrným. Společnost zabírá zastavěná plocha o více než 10 000 metrů čtverečních a rostlinné oblasti výstavby více než 20 000 metrů čtverečních, s 5 boty, montážní linky, více než 1000 zaměstnanců a více než 150 technické, Randamp; D a řídící personál. Naše produkty ekonomické výhody a technické indikátory jsou na vedoucí úrovni mezi vrstevníky!


Jialaimeng boty andamp; Plasty Co., Ltd.

Hlavní produkty:Boty

Přidat.:No.1, Touban, Zhongguang Road, Yangdai, Jinjiang City, provincie Fujian

Založena v roce 1986, Jialaimeng je boty podnik, který integruje Randamp; D, výroba a prodej a vyrábí různé druhy středně vysoké stupně sportovní obuv, obuv pro volný čas, turistické boty a voděodolná obuv. Výrobky se prodávají ve více než 30 zemích a regionech v Jižní Koreji, Japonsku, Americe, Středním východě, Evropě a Jižní Americe, atd...


S celou technologií a zkušeností výstava Jinjiang je známý jako jeden z předních a profesionální prodyšné odolné proti opotřebení komfortní non-slip profesionální mužů a proženy #39; s volejbalové boty výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

You Might Also Like