Nové mužské práce práce pojištění boty boty boty bezpečnostní Anti - rozbíjení Anti - Piercing sekce volný čas

Pracovní pojištění boty jsou druh nožní bezpečnostní ochranu boty. To má mnoho typů, například pro ochranu prstů, anti-piercing, izolace, kyselina a tak dále. Výběr práce pojištění boty by měly zakládat na nebezpečnou povahu pracovního prostředí a stupeň škodlivosti. Certifikace produktu a informace o produktu, by měly být pracovní pojištění patky. Před použitím pokynů lze používat za podmínek pro čtení, použijte metodu jako správné. Speciální ochranná pracovní obuv, by měly kontrolovány a udržovány v čistotě, uložené na suchém místě bez znečištění.

Podrobnosti o produktu

Jinjiang Zhongxin obuv Co., Ltd.

Hlavní produkty:Pracovní obuv, módní obuv, volný čas a sportovní obuv

Přidat.:Shentian průmyslová zóna, Xibian Village, Chendai Town, Jinjiang City, provincie Fujian.

Kontaktní osoba: Gangfeng slunce

PSČ: 362211

Tel.: 0595-85195921

Fax:0595-85170921

E-mailovázhongxinshoes@yahoo.com.cn

Jinjiang Zhongxin obuv Co., Ltd. je komplexní export orientované výrobní podnik, který integruje Randamp; D, výrobu a servis. Společnost trvá na tom, v pojmu "je profesionální, zodpovědné a poctivý", se pyšní vynikající techniky a vedení s bohaté zkušenosti v oboru a je odhodlána upřímné spolupráci s obchodníky s vědecké řízení, vynikající kvalita, rozumná cena a pozoruhodně novátorského ducha. Naším cílem je "stát se jedním z nejvíce uspokojivé dodavatelů obuvi pro vás".


Fujian Xiehong Trading Co., Ltd.

Hlavní produkty:Boty

Přidat.:4/F, Tianyu Building, Jinzhu Road, Quanzhou City, provincie Fujian

E-mailová443721307@QQ.com

Jsme boty dovozní a vývozní podnik specializující se v oblasti obchodu, vývoje a výroby různých bot. Naše výrobky se prodávají hlavně do zemí Evropy, USA a Jižní Ameriky a oblastí.

S celou technologií a zkušeností výstava Jinjiang je znám jako jeden z předních a profesionální nové práce pojištění boty mužské pracovní boty obuv bezpečnostní anti - senzační anti - piercing rekreační část výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

You Might Also Like