Muži a ženy v sadách šlachy vysoké trubice boty jaro odolné proti opotřebení Non-slip vyměnitelné déšť boty

Rain boty styl není jediný, krátké a moderní boty jsou podobné ve vzhledu; v dešti boty trubice v kotníku více než 10 cm vysoká; vysoce Yu holínky vysoké kolena. Obyčejní lidé často nosí, v botách krátkého deště a některé speciální typy profesionálních zaměstnanců potřebují vysoce Yu rain boty jako práce pojistné produkty. Stejně jako minulost a odvodnění souvisejících profesí jednotky budou vydány jako práce jednotné nezbytností.

Podrobnosti o produktu

Hangzhou Haoshi gumy Products Co., Ltd.

Hlavní produkty:Rain boty gumové a PVC déšť boty

Přidat.:Yongchang Rozvojová zóna, Fuyang City, Zhejiang Province

PSČ: 311423

Kontaktní osoba: Sun Dujuan

Tel.: 0571-63203788

Fax: 0571-63203688

httpgyoyo.com

E-mailováCindy@g-yoyo.com

Hangzhou Haoshi gumy Products Co., Ltd. byla založena v roce 2005, a integruje návrhu, vývoje, výroby a vývozu. Společnost se nachází v Fuyang City, Zhejiang Province.

Od svého založení se společnost prošel standardy hodnocení továrně Wal-mart, Target, Disney, Toys "R" nás, IPS, atd a dlouhodobé výrobní spolupráci s nimi.

V současné době má společnost 200 štáby, pokročilé gumové déšť boty výrobních linek, s roční výrobní kapacitou 1,5 milionu párů a roční výstupní hodnotou více než 50 milionů juanů. Výrobky včetně gumové boty déšť, déšť boty PVC, sníh běžeckou obuv a důlní boty jsou vyváženy do Japonska, Jižní Koreje, Střední východ, Jižní Ameriky, jihovýchodní Asie, USA a Evropy, atd s exportní hodnotu více než 50 milionů juanů.


Fujian Jinhongchang obuv Co., Ltd.

Hlavní produkty:EVA pantofle, zahrada boty, plážové sandály, déšť boty, EVA mobilní telefon kapsy, atd.

Přidat.:Neihu průmyslová zóna, Neikeng Town, Jinjiang City, provincie Fujian

PSČ: 362211

Kontaktní osoba: Zeng Huaxiong

Tel.: 0595-88396616

Fax: 0595-88396616

httpjinhong2.co.sonhoo.com

Fujian Jinhongchang sportovní zboží Co., Ltd se nachází v městě Jinjiang (známý jako čínský kapitál obuvi) provincie Fujian. Je prospěšná při výrobě EVA pantofle, zahradní boty, pantofle plážová, déšť boty a EVA mobilní telefon kapsy. Jinhongchang stará obchodní upřímnost a dodržuje pravidla smluv a jeho slovo a byl příznivě přijat klienty doma i v zahraničí s kvalitou zvuku svých produktů a vynikající služby. Výrobky jsou prodávány v Evropské unii, Severní Amerika, Jižní Amerika, na Středním východě, Africe, jihovýchodní Asii a dalších regionů. Chtěli bychom vést obchodní jednání s přáteli a obchodníků doma i v zahraničí a společně usilovat o vzájemné rozvoj.

S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je znám jako jeden z předních a profesionální mužů a žen v sadách šlachy vysoké trubice boty jarní odolné proti opotřebení vyměnitelných déšť non skluzu boty výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit