Jinjiang obuv expozice multifunkční proti ropě kyseliny boty

Používáme výrobní svrškem, v botách při chůzi pohodlí vzpřímené. Gumové podrážky grip zubaté konstrukce, Protiskluznost, odolnost proti opotřebení a koordinace s platformou tlusté vodotěsné, celkový komfort je dokonalejší, tvář výzvám klidně víc, věří. Boty hlavou obsahující ocelové Baotou, může účinně snížit tvrdé předměty, ostré předměty na prsty, poranění, bezpečné a praktické. Silný proti propíchnutí nakonec významně snížit hřebíky a jiné ostré předměty na chodidlech nohou.

Podrobnosti o produktu

MAGNÁT

Na zip 47221

Tel0082-051-911-3208

Fax051-635-3250

http://www.Mogul.kr

E-mailovámicocss@hanmail... čistý


Jinjiang Zhongxin obuv Co., Ltd.

Hlavní produkty:Pracovní obuv, módní obuv, volný čas a sportovní obuv

Přidat.:Shentian průmyslová zóna, Xibian Village, Chendai Town, Jinjiang City, provincie Fujian.

Kontaktní osoba: Sun Gangfeng

PSČ: 362211

Tel.: 0595-85195921

Fax: 0595-85170921

E-mailovázhongxinshoes@yahoo.com.cn

Jinjiang Zhongxin obuv Co., Ltd. je komplexní export orientované výrobní podnik, který integruje Randamp; D, výrobu a servis. Společnost trvá na tom, v pojmu "je profesionální, zodpovědné a poctivý", se pyšní vynikající techniky a vedení s bohaté zkušenosti v oboru a je odhodlána upřímné spolupráci s obchodníky s vědecké řízení, vynikající kvalita, rozumná cena a pozoruhodně novátorského ducha. Naším cílem je "stát se jedním z nejvíce uspokojivé dodavatelů obuvi pro vás".

S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je známý jako jeden z předních a profesionální jinjiang obuv expozice multifunkční proti ropě kyseliny boty výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit