Domů > Veletrh Brief > Historie

1.

Národní obuv průmyslové informační centrum, Peopleand #39; s vládou Jinjiang City a Fujian provincie zahraniční obchodní Co., Ltd., spolu s místní proslulé obuvnických továren, související s odděleními v provincii Fujian, vyzve slavné instituce a firmy v ševcovské průmyslu v tuzemsku i v zahraničí a stanovena a koná výstava obuv první Session Jinjiang (mezinárodní) v březnu 1999 19-22 v Jinjiang , na základě nadřazenosti přes průliv.

Během veletrhu několik tisíc místní obuvnické továrny, agenty, jakož i osoby v ševcovské průmyslu z cizích zemí a Tchaj-wan, Hongkong a Macao byly vyzvány, aby navštívit nebo navštěvují výstavy a podílet se na činnosti obchodní řeči, věda andamp; technologie výměny a obchodování, internet, atd.


2.


Národní obuv průmyslové informační centrum, Fujian Bureau Township podniků, Komise pro zahraniční obchod Fujian a Peoplesand #39; Vláda města Jinjiang organizované společně druhé zasedání Jinjiang (mezinárodní) obuv expozice, které slavnostně proběhla s velkým úspěchem v dubnu 19-22, 2000 (trvající 4 dny) v Jinjiang Fupu SM International Plaza. V této relaci, rozšířila rozsah výstavy na základě originální boty výrobky, stroj boty a boty materiály, zvýšil mnoho programů jako je šíření informací, transakce v technologie, odborné konzultace, workshop pro technologii a hodnocení na známé a vynikající výrobky, atd., pokud chcete zobrazit aktuální úspěchy v oblasti výroby, vědecký výzkum a design obuvnického průmyslu a tím dát více obsahu na výstavě obuvi.


3.


Národní obuv průmyslové informační centrum, Fujian Bureau Township podniků, Komise pro zahraniční obchod Fujian a Peoplesand #39; Vláda města Jinjiang organizované společně na třetím zasedání Jinjiang (mezinárodní) obuv expozice, který byl slavnostně s velkým úspěchem se konalo dne 19-22. dubna 2000 (trvající 4 dny) v Jinjiang Fupu SM International Plaza a dosáhl očekávané cíle. Uvědomovat, postupně je zaměřené na mezinárodní veletrh, tato relace expozice obuvi provádí Rozšířená metoda pro rozsáhlé specializované veletrhy v tuzemsku i v zahraničí a dělení výstavní síň do 7 funkčních oblastí, tj hotových boty, syrové a příslušenství obuv materiály, vnitřní obuvnické stroje, venkovní objemné obuvnické stroje, obuv věda andamp; technologie, investiční průvodce a logistické služby.4.

Podpořeno silnou převahu průmyslové skupiny, Jinjiang konala tři zasedání Mezinárodní výstavě obuv od roku 1999. Tři relace jsou rozsáhlé, výjimečně grand příležitosti a příznivým výsledkům, vystavovatelů z téměř 100 měst více než 20 zemí a okresy a s celkovým obratem akumulované RMB 4,55 miliard jüanů. Pomáhal s rozsáhlou vliv bývalé relací expozice obuvi, čtvrtém zasedání obuv expozice vzal jako výstavní téma andquot; Posílení funkce obchodu a podpoře průmyslu Upgradingandquot; stres na mezinárodní a specializované vlastnosti veletrhu a neušetřil žádné úsilí při průlomu v rozsahu, kvality a vysoké úrovně, rozbalte pole spolupráce hospodářské a technické výměny a obrovské platformu vnímat trend rozvoje obuvnického průmyslu pro osoby obuvnického průmyslu v tuzemsku i v zahraničí.


5.


Páté zasedání obuv expozice byl formálně upgradován na jsou sponzorované China světlo průmysl federace a lidová vláda provincie Fujian. Tato relace nastavena 1 419 stánky s kolekcí aktuální úspěchy v hotových boty, obuv a kožené materiály, kožené andamp; chemické výrobky, boty stroje andamp; zařízení, Randamp; D, design a zcela nové úrovně a nové úspěchy v mezinárodní obuvnické průmyslu v posledních letech, aby ideální platformu pro osoby obuvnického průmyslu zobrazíte jejich podnikové profily, rozšířit publicitu známka, výměna průmyslových informací, komunikovat poptávky a nabídky kanálů a vyhledávat příležitosti rozvoje.6.

……
7.


7th edition Jinjiang obuv mezinárodní výstava se konala v dubnu 19th-22nd, 2005, v Jinjiang SM mezinárodní výstava Center.the počet odborných návštěvníků dosáhl 57 325 ještě předtím, pocházející z více než 50 různých zemí (regiony) a některé 20 provincií (města) z Číny. andquot; Setkat na výstavě obuv, sdílet harmonyandquot; je to téma 7 Jinjiang obuv mezinárodní výstavy, existují některé nové vlastnosti na výstavě ve srovnání s předchozí vydání, například měřítko, internationaliza ných a professional.


Na výstavě vybavený 500 známé obuvnické firmy s 1600 standardních stánků, přilákání podniků 12 různých zemí a regionů (Itálie, Německo, USA, Korea, Japonsko a tak dále) účast na akci. Včetně Itálie hlavní skupina, Německo Desma Group, Amerika Avia společnost, Amerika 3M Group, Korea DABO společnost, Japonsko Tadžima machine Co., Ltd a Barudan Japan Co., Ltd atd.


Některé slavné založené na pevninské Číny boty výroby jsou také vystavovat na výstavě. Jedná se o skupinu Doublestar Číny, FuGuiNiao skupiny z Číny, Anta boty andamp; Oděvy Co., Ltd, Aile skupina a Xtep sportovní zboží Co., Ltd, atd. Na základě privilegované boty průmyslu clusteru a úspěch v posledních šesti letech, se dále zvýší lavici profesionální a mezinárodní výstavy. Podporu a pomoc ze všech kruhů na světě 7 obuv expozice mají nové úspěch a slávu pozoruhodné, jeviště pro obuv firmy vystavovat své síly, vyhledávat obchodní příležitosti a posílit spolupráci na společném vývoji


8.

Osmé zasedání obuv výstavy měl v měřítku až 1600 mezinárodní standardní kabiny, shromáždil více než 500 podniků na výstavě, získané více než 5000 slavný a skvělé nové produkty průmyslu, získal objem téměř 80000 osob, včetně zahraničních zákazníků (tvoří 10,8 % celkového objemu) z více než 50 zemích a oblastech , jako je Evropa a Amerika, Indie, Pákistán, Hong Kong, Macao a Tchaj-wanu.
9.

Jeden krok, zázrak; a jednu relaci, jeden milník! Deváté zasedání Číny (Jinjiang) mezinárodní výstavě obuv bude brát jako téma "Inovace, móda, ochranné známky a hospodářské obchodu", jako hlavní charakteristiky "Scalization, internacionalizace, zaměření a vypracování". To bude plánovat a zřídit výstavní ploše italské módní obuvi vzor. Se pozvat mnoho nejvyšší úrovně návrhářům Jinjiang a zobrazí téměř 1000 příkladů aktuální boty módní trend. Během deváté zasedání expozice obuvi zákazníci z různých oblastí světa přijde Jinjiang jménem skupiny vyhledávat obchodní příležitosti výstavy obuvi. Čína (Jinjiang) mezinárodní výstavě obuv bude pioneer v nové trend vývoje opalovací pole a tedy ukazují scény plné života v obuvnického průmyslu.


10.

Jednou za rok, Jinjiang se stává rušné obchodní centrum. Jízda na zadní straně devět let úspěchu, 10th Jinjiang obuv mezinárodní výstavě (Čína) se bude konat ve velkém stylu od dubna 19-22,2009 SM International Exhibition Center, Jinjiang, Čína. Expozice je velkou událostí, která předvádí kouzlo Jinjiang globálním #39; s andquot; Boty Capitalandquot;. Akumulovaná hodnota obchodních smluv uzavřených během posledních devíti let události činí přibližně 30 miliard jüanů RMB; to udělal obrovské množství pohánět růst obuvi, zpracovatelský průmysl, zvláště nad 1000supporting podniky. Město produkuje 1 miliardy párů obuvi za rok, s širokou škálu stylů, které jsou k dispozici. Jinjiang obuv mezinárodní výstavě (Čína) je platforma, která přináší svět do Jinjinang a přináší Jinjiang světu. Je to velkolepá událost, která vidí acongregation čínských i zahraničních obchodníků. Plánované výstavy oblast 40000 metrů čtverečních 1600 mezinárodní standardní výstavních stánků, nejnovější řady komodit z řetězce celou obuv průmyslu a docházku více než 500 exhbiting firem z oblastí produkce velkých obuv z Číny, stejně jako obuv International Exposition(China), což je jeden z globálním #39; sten mostand #39; magicaland #39; výstavy , což je místo, kde čínských i zahraničních obchodníků jsou vítězové. To je velkou událostí, která vidí interaktivity v globální obuv řemesla. Upozorňuje na události, jako například první Evropská obuv módní Trend Lounge a světové Foo – twear módní návrhářka Fórum bude představovat začátek nové kapitoly; hliping Zasvěcenci průmyslu dostat do kontaktu s nejnovějšími trendy v obuvnického průmyslu a pohybové odvětví výroby obuvi v Jinjiang, západní břeh Tchajwanského průlivu a národa jako celku na novou úroveň. Pojďme se těšit na 2008 10. Mezinárodní výstava Jinjiang OBUV (Čína) společně!