Domů > Veletrh Brief > Jinjiang krátké

Jinjiang krátkéJinjiang městose nachází na jihovýchodním pobřeží provincie Fujian. Má celkovou rozlohu 649 čtverečních kilometrů, 110 kilometrů pobřeží a je pouze 5,6 námořních mil od ostrova Jinmene, Tchaj-wan. Jinjiangand #39; s místním obyvatelstvem činí 1,03 milionu. Kromě toho město je také domovem pro více než 2 miliony krajany z Hongkongu, Macaa a Tchaj-wanu. To proto, že tam jsou prý Jinjiang 3 miliony lidí nezaměstnaných pevninské Číny. V roce 1992 Jinjiang byl inovován z hrabství na úroveň města, po to, co to byl oficiálně zařazen jako město střední Fujian provincie v roce 2001. Kromě toho také byl poctěn s titulem "Čína boty kapitál" Jinjiang nadále přední provincie Fujian z hlediska ekonomickou sílu a také se řadí na 6. místě mezi nationand #39; s top 100 okres (město) ekonomiky pro základní konkurenceschopnost.


Obuvnický průmysl je jedním z Jinjiangand #39; s tradiční předností a lze říci, že cityand #39; s specialita. V současné době existuje více než 5000 obuvnických podniky ve městě, s celkovým počtem zaměstnanců v odvětví přesahující 500 tisíc. Tyto podniky produkují více než 1,25 miliardy párů obuvi za rok, s kombinovanou roční produkce hodnotou 50 miliard RMB. Město produkuje 40 % čínské tenisky a sportovní boty a 20 % z celkového počtu. Vzhledem k tomu, reformy a otevírání národa, obuvnický průmysl v Jinjiang má velké úsilí ve strategii obchodní značky a úspěšně sama na nejvyšší pozici v souvislosti se značkou držení, včetně: čínské známé ochranné známky, čínské slavné značky a produkty, čínský Export značky a Čína Top 500 cenné značky. Jinjiang je nyní nejvíce koncentrované a energický klíčovou oblastí bot značek v Číně.Ekonomická síla:


Jinjiang vzor, vzor rozvoj Jinjiang, je ctěn jako jeden ze čtyř vzory pro rozvoj čínských venkovského hospodářství. Jeho tvorba hospodářského rozvoje je především rozložení a provozní mechanismus pro společný rozvoj, skládající se z tržní ekonomiky, exportně orientované ekonomiky a akciové systému, v kombinaci s různými ekonomické složky.

Celková síla Jinjiang je první z top deseti okresů provincie Fujian. Zanesl v seznamu 100 top okresů (města) v národních celkovou sílu pro 4 relace. V roce 1999 byl její místní finanční příjem 13 v Číně. V roce 2000 jejich finanční příjem byl 1.302 miliard RMB jüanů a očekávalo se, že její hrubý domácí produkt (HDP) byla 27.948 miliard RMB jüanů.

Má více než 10.000 podniků různého druhu (včetně 52 skupin podniků a 19 township velkých a středně velkých podniků, zaměřené především na textilní a oděvní, keramiky a stavebních materiálů, ševcovské, plastové hračky a jídlo a nápoje, atd. 3.9:55.3:40.8 je poměr tří odvětví. Má jeden známý národní ochranné známky, 16 známou ochrannou známku v provincii Fujian a 53 provinční a ministerské vynikající produkty.

V zahraničních ekonomických obchodu založila dlouhodobé hospodářské obchodní spolupráci s více než 40 zemí a oblastí, s produkty vstoupit na trhy z Evropy a Ameriky, jihovýchodní Asie, Střední východ a Jižní Afriky. V roce 2000 hrubé exportní hodnota sociální komodit je 1,61 miliardy dolarů USD.Infrastruktura:


Má postaveno jedno letiště 4D-úrovni a otevřel 23 domácích leteckých společností, jakož i prozatímní objednaný letadla do Hong Kongu a Manila. V roce 2000 počet odbavených cestujících je 0,36 milionu osob, mezi nejvyšší lize 149 splavná letišť v Číně.

To má tři třídy-II porty, tj Weitou, Shenhu a Dongshi. Vybudovala 10 quay lůžka na 500 ~ 10000 tun úroveň. Jeho vodní kanály mohou cestovat do různých velkých přístavů v Číně. Také otevřela mezinárodní kontejnerová námořní linky.

Fuxia silnice prochází jeho oblast. Dopravní vzdálenost svých městských dálnic je 979 km, s hustotou až 154,4 km/100 km2.

Vybudovala diesel elektrárna s instalovaným výkonem 70, 000kw. Instalovaná kapacita 110 000 voltů transformátory v celém městě je 976, 000kw.

Existují 17 vodní rostliny v městě - a město úrovně, s denní kapacitou dodávky vody do 195,000 tun. Jinjiang Segment Jižní městské zásobování vodou 1,060,000-ton a zneužívání projektu byla postavena dobře. 200.000 ton vod v městské oblasti byla dokončena.

Jeho moderní informační infrastruktura byla postavena postupně, s 5 telekomunikačních sítí, tedy řízený program telefonní síť, přenosové sítě, N-ISDN (integrated úzkopásmové síť), DDN (digitální datovou síť) a ATM sítě (širokopásmové síti asynchronous transfer mode).

Dávku vlajková loď specializovaných a regionálních trhů, například materiál boty Chendi Cizao keramiky a stavebních materiálů, Anhai cukru-doutník-alkohol, Shedian potravin, Fupu vozidlo a Electromachinery a Huazhou vodní produkt, mají roční objem obchodu RMB 1-2 miliardy juanů. Výstava obuv Jinjiang (mezinárodní), stejně jako národní (Jinjiang) obchodu Fair z cukrů, alkoholu a jídla, která se koná každoročně jsou rozsáhlé a zákazníků, s případnými specifikacemi a kvalita rok od roku. Přičemž hlavní průmyslová odvětví jako dopravce, jeho regionální tržní systém přijal předběžné tvar, kapacitě silné záření.

Úsek z rozvojové zóny pro zahraniční podniky v Anpingem, východní Haiand #39; o, Fupu a Zimaoshan, atd., zobrazí se jeho celkovou efektivitu denně. Tři nově vznikajících průmyslových parků na městské úrovni, tj.: Wuli, Jinnan a Anpingem, byly hlavní růstové body regionální ekonomiky, výhodné kvalifikací a podpůrných funkcí a obrovský potenciál.sociální podniky:

To byl poctěn s tituly z andquot; Národní 100 nejlepších vědeckých andamp; Technological kraje (města) andquot; a z andquot; Národní Advanced County ve vědeckých andamp; Technologické Workandquot;. Vybudovala postdoctor pracovní stanice (Postdoctor pracovní stanice, vysoké vědecké andamp; Technologický Park, Jinjiang, Fu-ťien), což je jediný na úrovni kraje v Číně a jeden ze čtyř andquot; Příklad oblasti pro postup ve vědě andamp; Technologyandquot; v Číně.

To zcela realizován požadovaného standardu plánu univerzální devět let povinné školní docházky a odstranění negramotnosti mezi mladé a středního věku ve vzdělávání. Devět let povinné školní docházky učinil univerzální. Má 52 odborných škol, junior andamp; Senior středních škol a pravidelné středních škol. Jinjiang College Xiamen University založila. V podstatě vytvořila síť vzdělání, integrovaný s základní školy, odborné školy, vzdělávání dospělých a vyšším vzděláním.

To byl poctěn s tituly z andquot; Národní rodné město Wushuandquot; andquot; Národní Advanced okres (město) veřejné amatér Sportsandquot; a andquot; Národní Advanced město Sportsandquot; atd. Jeho andquot; Peasantsand #39; Basketbal Teamandquot; obhájil titul šampiona Národní venkovské sportovní pro tři relace po sobě.

Města, města a vesnice úroveň základní kulturní zařízení byly stanoveny den co den. Dávku Skvělé programy, například Jingkuixing a Longtouzha (Gaojia Opera), jakož i Wuli Rainbow (rozsáhlé panto loutkové divadlo), získaly ocenění v Národní výstava divadla pro mnohokrát.

To byl poctěn s tituly z andquot; Národní Advanced město z ekologických Hygieneandquot; andquot; Městské civilizace v Fujianandquot; andquot; Národní Upřesnit město v práci založení vesnice a města Civilizationandquot; a andquot; Národní Model města pro vzájemné podpory mezi civilní a Arm Forcesandquot; atd.