Obuv špičkové profesionální časopis

Prostřednictvím profesionálních webových stránek a odborných publikací trojrozměrný propagandy způsob, jak plně odrážejí dynamiku obuv průmyslu, informace o trhu a nové technologie, informace o nových produktech, je porozumět tržní poptávky a informační okno, je nejlepší způsob, jak pro výrobce na trh.

Podrobnosti o produktu

Peking kůže časopis publikace

Přidat.:Č. 79 Yongwaijiaomendonli, Peking

Peking kůže byla založena v roce 1976. Je to profesionální pracovitý publikace vydané doma i v zahraničí. To má tři verze úplně, jmenovitě Čína boty informace, čínské a mezinárodní kůže informace a asijsko-tichomořské kůže.


Tchaj-wan obuv zprávy

Hlavní produkty:Profesionální obuv měsíčník, technické služby vedení

Přidat.:Č.11, osmá Road, průmyslová zóna, Tchaj-čung

Měsíční magazín Tchaj-wanu obuv novinky přináší nejnovější a nejvíce profesionální obuv informace a technické zprávy přes průliv. To umožňuje získat výhodu a otevřít nejlepší na trhu.


FOTOSHOES

Hlavní produkty: Časopisy Čína boty informace a informace o čínské i mezinárodní kůže.

Přidat.:Via leonardo Da vinci, 4320090T/N Milán, Itálie

Italské Fotoshoe je nejznámější střední firma Baťa v Evropě. Jeho publikace patří časopisy hotových módní obuvi, časopisy čištění materiálů a obuvnické stroje, které jsou vydávány po celém světě. Fotoshoe je mediální společnost na vrcholu seznamu prozkoumat evropský trh.


S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je známý jako jeden z předních a profesionální obuv špičkové profesionální časopis výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz