Obuv profesionální mediální služby

Chcete-li provádět průzkum trhu, sběr a úprava populární prvky, pochopit populární trend; Nejnovější a nejrychlejší obuv poradenství médií.

Podrobnosti o produktu

Quanzhou Transfar Highway přístav

Hlavní produkty:Šest funkčních zón (tj. logistické informace obchodní centrum, inteligentní vozidlo zdroj centrum, rutinní nákladní vozy Terminus, skladování a distribuční centrum, Management andamp; Servisní středisko a podpůrné centrum služeb pro tři odvětví) a všechny sítě Online produkty a produkty finančních služeb

Přidat.:Checuo moderní Logistic Park, Xiyuan sub-District, Jinjiang město (poblíž G324 národní dálnice, jen 2 km od Jinjiang mýtné stanice Shenyang – Haikou Expressway)

Quanzhou Transfar Highway-port je komplexní logistické centrum v jihovýchodní pobřeží Číny, o rozloze 500mu. Provozní režim je, že překonává slabých míst v Číně silniční logistiky systémově a vytváří nové Číny silniční logistiky prostředí vybavené andquot; logistika + Internet + Financeandquot; integrací andquot; Internet logistické platformy networkandquot; a andquot; Dálnice port platforma networkandquot;.

Stavební obsah: Stavíme pozemní služby systém představovat andquot; port + tři zonesandquot; tedy funkční zóna logistiky, funkční zóna E-commerce a komplexní podpůrné zóny s cílem vytvořit systém one-stop servis. Je to komplexní logistický hub s andquot; většina zdrojů, nejlepší služby a nejlepší obchodní environmentandquot; v současné době v provincii Fujian.


Hong Kong OLUNPO (mezinárodní) Group Co., Ltd.

Přidat.:3/F, budova Dongsheng, Pengqing Road, Jinjiang City, Fujian Province

Založena v roce 2009, OLUNPO je velký, modernizovaný a mezinárodní obchodní integrace správy návrhu, výroby, prodeje a značky bot a oblečení s celý výrobní řetězec. Že lidi orientovaný, jsme dodržovat provozní filozofie andquot; integritu, průkopník, spolupráci, serviceandquot; a duch organizace andquot; věnování, inovace, jednota, progressivenessandquot;.

Budování "OLUNPO Brand Management Group", shromažďujeme průmyslu #39; s nejlepší řízení talentů a efektivní a vyhrazené operační tým. "Excellence přináší pověsti." Spoléhání se na odborných znalostí, vědy a techniky a Randamp; D, zaměřujeme se na výzkum a vývoj obuvi, oblečení, nejrůznější doplňky a móda a hi-tech městských podvozek, přepravní životní filozofii podnikání volnočasové módy a zdravého života. Získali jsme certifikaci systému jakosti ISO9001 mezinárodní.

Nyní OLUNPO nastavil směr růstu "posílení hlavní činnost, rozšiřování obchodu, diverzifikace a internacionalizace". S dlouhodobou a komplexní pohled a silné ambice jsme odhodláni rozvíjet OLUNPO do prémiové značky velké slávy, velký podíl na trhu a vysokou přidanou hodnotu.

S celou technologií a zkušeností výstava Jinjiang je známý jako jeden z předních a profesionální obuv profesionální média služby výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz