Výzkum na autoritativní Design obuvi

Podle typu lidské nohy pohybu mechanismu a estetický princip, v kombinaci s povahou čištění materiálů a výrobního procesu, design všech druhů bot.

Podrobnosti o produktu

ARS

Address(English):VIANIEVO 33, MILANO20145, ITÁLIE

Jsme Italská publishing group a mezinárodní akademie obuvi a kožených tašek. Naše publikace patří italské a mezinárodní časopisy pro Pánské, dámské a dětské obuvi a obuvi materiálů, italské a mezinárodní informace pro obuv, kožené tašky a kožené galanterie, italské vzory bot pro ženy, muže a děti, čtvrtletní publikace o italské a mezinárodní kožené tašky, kožené galanterie a Kožené oděvy, časopisy o italské a mezinárodní Kožichy a Kožené oděvy, italské a mezinárodní opalovací časopisy , Italské a mezinárodní časopisy venkovní produkty a design kurzy na boty a kožené tašky.


169 informace obuv andamp; Kožené informace Magazine (Guangzhou Jielu informací Technology Co., Ltd.)

Hlavní produkty:169 obuv andamp; Kožené informace Magazine, 169 nákupní průvodce a 169 propagační materiály

Přidat.:Pokoj 508, č. 174, východní Tianhe Road, Guangzhou City, provincie Guangdong

169zx.com je portál, který poskytuje profesionální informační služby pro boty a kožené průmyslu. S trojrozměrnou propagační webové stránky a obuv andamp; Kožené informace časopis, plně komunikovat informace ševců a je nejlepší kanál pro podporu trhu obuvi a kožených výrobků.Guangzhou Lifeng tisk Co., Ltd.

Přidat.:Č. 111, Donghuan Road, Zhu Village, Dongpu města, čtvrti Tianhe, Guangzhou City, provincie Guangdong, Čína

Guangzhou Lifeng Printing Co., Ltd. byla založena v roce 2004 a nachází v prosperující čtvrti Tianhe, Guangzhou City, se zavázala nabídnout one-stop servis pro Randamp; D, návrh, výroba a prodej 3D výrobků. Byli jsme dodržovat politiku jakosti, která je kvalita první, klienti nejvyšší; neustálé inovace, vynikající výsledky a obchodní filozofie "orientovaný na člověka, respektuje znalosti a schopnosti". Systému správy vědecké lidských zdrojů poskytujeme velké příležitosti pro každého zaměstnance dát plnou hru na jeho schopnosti a uvědomit si svou vlastní hodnotu. Lifeng lidé těšit na rukou se zákazníky a zaměstnanci s největší nadšení a úsilí při vytváření lepší budoucnosti!

S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je známý jako jeden z předních a profesionální výzkum, na obuv autoritativní návrhu výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz