Domů > Novinky > Obsah

2018 Jarní a letní mezinárodní obuv a sportovní zboží Módní přehlídka italské módní showbiz silné foukání

Jan 23, 2018

Pár bot s vysokým podpatkem, horní se síťovinou ze síťoviny; módní taška, imitace hadí kůže s reflexním materiálem; Kromě toho existují inteligentní běžecké boty, tech boty ... ... V devatenácté Číně (Jinjiang) International Footwear Na 2. mezinárodní výstavě sportovního průmyslu, skupina ARS Itálie přinesla "2018 jaro a léto mezinárodní módní trendy obuvi, boty a sportovní zboží ", aby podpořily místní podniky, aby uchopily módní puls designu a bezproblémově se integrují s mezinárodní módou.


Expo site, Itálie Expert pro trendy skupiny ARS Group Andrew s bohatou zkušeností z designu a jedinečným designovým konceptem pro každého, kdo otevře dveře jara a léta roku 2018, ukazuje "moc" a "umění a řemesla" a "omezí" tři hlavní trendy , každý trend obsahuje hotové boty, kůže, boty a tašky apod., a zároveň provádí koncepci tří hlavních trendů, barev, tvarů a seminářů o materiálech.


Přednáška spojuje nové módní informace, Jinjiang podniky do nového designu stylu a koncepce, zahrnující nejlepší využití materiálů, používání nostalgie, inovace plátno, chytré použití korkové, kůže tkaní populární, barevný patchwork aspekt. Odborníci na celkový styl každého charakteristiky trendů, módní chuť, životní styl spotřebitele a další aspekty podrobné analýzy a diskuse.

V Andrewově trendové analýze "síla" představuje inteligentní výrobní a geometrické linie; "limit" představuje proces kombinovaného zpracování organických materiálů a přírodních materiálů; "řemesla" je spíše dekorativní a přírodní svěží. Zdůraznil, že ačkoli je Jinjiang hlavním městem sportovní obuvi na světě, stále existuje mnoho domácích úkolů v módních trendech kvůli nedostatku určité osobnosti a módy v botách Jinjiang a méně konotace.


I tak se Andrew těší na budoucí vývoj Jinjiang. Zdůraznil, že Jinjiang má perfektní celý průmyslový řetězec. Pokud jde o návrh, může být možné věnovat menší pozornost externalitám a vykopávat více. U nápadů na výrobky je příběh sám o sobě velmi důležitý, když vypráví příběh odlišný od ostatních, jsou tyto zdroje odvozeny z místní kultury, potřeby trpělivosti.