Domů > Novinky > Obsah

Anta silniční pomoc Anta rekordní čínského zázraku

Feb 23, 2017

                                  1.jpg

                  2016 roční výnosy překročeny 13,3 miliardy tržní hodnota přesáhla 60 miliard


Včera ANTA Sports vydala sestavu výkonnosti 2016 v Hong Kongu. To je po uplynutí jednoho roku, odvětví sportovního zboží, "Deset miliard Club" Anta opět přijít s oslňující výkon - 2016 roční příjmy 13.35 miliardy juanů, tři roky po sobě tempo růstu více než 20 %, zisk akcionářů 2.39 miliardy juanů, ANTA sportovní tržní hodnota poprvé přesáhl 60 miliard, před více než čtyřmi lety, čtyřikrát tržní hodnotu.


Anta předseda a CEO Ding Shizhong řekl Anta zvukový výkon a dobré ziskovosti je implementace výsledků strategie "jediného, kobrandovaná, plný kanál". Díky neustálé podpoře vlády pro rozvojsportovní, zvýšení sportovní zapojení a nárůst poptávky po sportovní zboží, Anta má důvěru, aby stát v čínských sportovních průmyslu s "Anta Road" a unikátní obchodní model. zázrak!Praxe "jediného, kobrandovaná, plný kanál" strategie


V posledních letech, "tuhle nemoc, kobrandovaná, all-channel" strategie stala klíč Anta plně využít potenciál trhu.


Je zřejmé, že Anta "jediného soustředění" je asi jediné soustředit zdroje v odvětví sportovního zboží řemeslník duchu udělat každý kusoblečenía každá dvojiceboty; "více značek" jedna značka portfolio zachytit plné pokrytí sportovní zboží odvětví trhu segmentace potřebuje patří: od funkční sportovní zboží na módní sportovní zboží, z dospělých trhů na trhy dětí, od masové sporty segmentová sportovní trhy; Druhá je v Anta, Anta děti, FILA, FILA děti, také s JEANEM a Značka NBA, dále posílit jejich vlastní značku sestava; "plné kanál" rozložení Anta prostřednictvím pouliční obchody, nákupní centra, obchodní domy, prodejny a elektřiny obchodní platforma sítě rozložení tak, aby každé značky a produktu může pokrýt cílového spotřebitele.


"Tuhle nemoc, kobrandovaná, plný kanál" strategie na podporu stanice na sportovní průmysl, čnících výšin. V 2016 globální oděvů uvedených společností v žebříčku top 100 trhu ANTA sportovní na 51,8 miliardy juanů umístil osmý na světě (páté sportovní průmysl); 2016 kotovaných společností v čínské seznam top 500 trhu ukazuje, že ANTA sportovní zařadil 174, je také jediný vybrané sportovní zboží společnosti.


"Honza Road"


Pomoci Andrew hit čínského zázraku


"Podnik, který se nestará o spotřebitele je budoucnost, a všechny z našich oddělení by vždy jít do obchodu, vzít na trhu, být dobrý v nejbližší od spotřebitelů najít směr práce." Ding Shizhong v Anta skupina 2016 výroční schůze navržený "Anta Road", od spotřebitelů orientovaný, postavení na trhu za cíl přispět k příkladu, inovace pro přežití čtyř dimenzí výkladu. "Výzkum" je základním Anta strategie pro splnění potřeb různých spotřebitelů. Budoucnost, Anta zřídí datovou platformu velkých spotřebitelských, vznik spotřebitelské výzkumné centrum, komplexní inovace spotřebitelské zkušenosti.


Směru je nezbytné stanovit cíle pro každou značku v jejich vlastním segmentech trhu mají na "stav řek a jezer" pronásledování, která je "postavení na trhu jako cíl." K dosažení cíle, musíme se spoléhat na lidi, vývojovým týmem, Anta nastavit "Přispěvatel", aby "přispěvatelů" hrát roli modelu ovlivnit. Zda je studovat spotřebiteli, jasný cíl nebo jít příkladem, a nakonec být postaven na základním produktu, tak "inovace pro přežití silnice" se stala základem Anta.


Jiří 20 let historie vývoje, je proces vytváření zázrak - z neznámého boty továrny v Jinjiang zvrátit do domácí sportovní zboží šéfa a první výkon průlom 10 miliard podniky výrobního odvětví, a teď Anta je 100 miliard cíl velký krok kupředu, Anta se stal model Čínské národní značky, zázrak.


Rozložení "bílý ekonomika"


V příštích deseti letech a pak stoupání na vrchol


"Sněhu a ledu rozvíjet, to je naše národní zdravotní akce, významnou součást sportovní akce." 23. ledna, kdy objevil pching, generální tajemník oblečený v Anta sportovní oblečení v zimních olympijských her 2022 koná obřad, nejen do Číny ledu a sněhu trh do tonikum agenta, ale i dále zvýšit důvěru čínské sportovní zboží národní Značka. Předpokládá se, že Čína je sněhu a ledu průmyslu v roce 2020 dosáhne 600 miliard jüanů, do roku 2025 až 1 bilion.


Jako přední značka Anta na "bílé ekonomiku" již dlouhou dobu rozvržení. 2010 anta a státní sportovní obecné ze zimních sportů Management centrum pro správu dosáhl strategické spolupráci v roce 2014, Anta nejprve podepsal do partnerů výboru nabídku zimních olympijských her 2022. V Vancouver zimní olympijské hry a zimní olympijské hry Soči, Anta pro čínské rozpouštění ledu a sněhu sportovce k vytvoření titul dragon oblečení a vybavení, v herní show kouzlo Číny ledu a sněhu.


"Tuhle nemoc, kobrandovaná, plný kanál" strategií správné vedení, se silnou podporou "Anta Road", zejména s úspěchem olympijských her v Pekingu v nabídce 2022 Anta bude i nadále obohacovat portfolio produktů vysoké kvality, plnit různé potřeby spotřebitelů a pak stoupání na vrcholu průmyslu!


(Reportér _ Li Xiaoming)