Domů > Novinky > Obsah

Velká Data sdělit, proč Běžecká obuv nyní prodávají dobře

Jan 13, 2017

Velká data sdělit, proč běžecké boty nyní prodávají dobře


V dnešní době stále více a více lidí připojit význam sportu, takže Jaké procento lidí jako běžet maraton? Jaké věkové skupiny jsou nejoblíbenější? Kolik kroků denně? Přijďte.


Tencent nedávno vydala pod QQ velká data, "Čínská hnutí zpráva." QQ 877 milionů uživatelů založené na chování zprávy ukazuje, že Číňané se nejčastěji provádí v hnutí, představovaly 36.93 % chůze, běh vyúčtovány 23.56 %, jak více než 60 %; následuje jízda na kole 14,60 % Fitness 9,84 %, tanec 3,46 % a tak dále. Prahová hodnota je nízká, účinek je dobrá, chůzi a běh představovala nejvyšší z důvodu.


Zpráva ukazuje, že v maratonu a jiné kolektivní účast uživatele, "90" představovaly zhruba 58 %. Na jedné straně to proto, že maraton větší důraz na sílu a vytrvalost, mladí lidé jsou lépe; druhou stranu, maraton je kolektivní pohyb, více nadšení k účasti mladých lidí.


Studie sestavy, lidí, kteří jdou v průměru 5112 kroků za den, ukazující tempo národního hnutí se "prošla." 18 let věku a 28-36 let věku průměrný počet kroků v 5000 kroků, počet kroků je nízká. 46letý obyvatel nad průměrný počet kroků v více než 5400 kroky, ukazuje, že mají více času na cvičení, ale také věnovat více pozornosti na zdraví.


Čas od času pohyb a klima jsou blízce příbuzné. V lednu a v srpnu počet národních průměr kroků pohybu je nízká, o 5000 kroků; v dubnu a v prosinci počet národních sportovních kroky tvoří dva vrcholy, počet kroků v krocích 5500 nebo tak.